Enuygun ve Otelz iş birliği cebinizde

Enuygun ve Otelz iş birliği cebinizde

Enuygun ve Otelz iş birliği cebinizde

Enuygun, konaklama tesisleri için birlikte çalıştığı sağlayıcılara bir yenisini daha ekledi. Enuygun Otelz iş birliği ile kullanıcılar artık Türkiye’den ve dünyadan binlerce tesise daha, online rezervasyonla kolayca ulaşabilecek.

Enuygun’un otel seçenekleri konusunda da çeşitliliğini her geçen gün artırıyor. Son olarak Otelz ile stratejik bir iş birliği yaparak Türkiye’de ve dünyada online rezervasyon yapılabilecek otel sayısını artırdıklarına dikkat çeken Wingie Enuygun Group CEO’su Çağlar Erol, “Otelz ile yaptığımız 6 binden fazla yeni oteli daha bünyemize kattık. Kullanıcılarımızın istediği destinasyondan aradığı özelliklere göre bulabilecekleri otel seçenekleri menüsünü çeşitlendirdik. Otelz iş birliği sayesinde sadece Türkiye otelleri için 15 binden fazla seçenek oluştu” açıklamasını yaptı.

Mobil kullanım kolaylığı var

Yaz aylarına doğru online seyahat aramalarının ciddi oranda arttığına belirten Erol, “Enuygun otel ile Türkiye ve dünyadan on binlerce oteli bölgesel olarak, tesis özellikleri ve imkanlarına göre listeleyip kullanıcıya sunuyoruz. Otelz iş birliği ile bu sayıyı çok daha yukarılara çıkardık. Üstelik bu hizmetimiz artık mobil uygulamamızda da var. Kullanıcılarımız binlerce destinasyon arasından, diledikleri oteli kolayca bulup, hızlıca rezervasyon yapabiliyorlar” ifadesini kullandı.

Aner: Sektörün iki vizyoner firması iş birliği

Sektörün iki vizyoner oyuncusunun güzel bir iş birliği yaptığını vurgulayan Otelz CEO’su Bertan Aner ise “2014 senesinden beri faaliyetlerini sürdürmekte olan Türkiye’nin konaklama sektöründeki ilk turizm teknolojileri firması olarak, yine aynı vizyondaki bir başka değerli sektör paydaşımız Enuygun ile birlikte başlattığımız stratejik iş birliği konusunda son derece heyecanlıyız. Bu iş birliğinin çapını genişleterek büyüyeceğine inanıyor, ülkemizin önde gelen iki vizyoner oyuncusunun sektöre güzel örnekler sunmaya devam edeceğini düşünüyoruz” dedi.