EuroFresh ilk günkü tazeliğiyle

EuroFresh ilk günkü tazeliğiyle

EuroFresh ilk günkü tazeliğiyle

Taze doğranmış sebze ve meyve üretim şirketi EuroFresh, anlaşmalı çiftçi ve tedarikçilerinden temin ettiği doğal ürünleri, ilk günkü tazeliğiyle el değmeden sofralara ulaştırıyor.

Çiftçilerimiz tarafından özenle yetiştirilen kullanımı kolay, sağlıklı, kaliteli ve güvenilir sebze ve meyveleri sofralara ulaştıran EuroFresh, tüm Türkiye’yi taze ve doğal ürünlerle buluşturuyor. Tarladan mutfağa uzanan tüm üretim süreçlerinde doğal ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen ürünler, paketlenip ilk günkü tazeliğiyle tüketiciyle buluşuyor.

Gerekli işlem ve hazırlıkların ardından temizlenmiş, yıkanmış, doğranmış ve kullanıma hazır ürünlerimizi, 100’ü aşkın çalışanımız ve yaygın dağıtım ağımızla soğuk zincir kırılmadan 1.000’i aşkın noktaya ulaşıyor. El değmeden temizlenen, yıkanan ve hijyenik ortamda paketlenen ürünlerin kullanımı öncesinde ekstra bir temizlik gerekmiyor. EuroFresh pratik lezzetleri tüketiciye İstegelsin, Getir, GetirBüyük, Migros, MacroCenter ve Carrefour aracılığıyla ulaşıyor.