Four Seasons Bosphorus’da yılbaşı heyecanı erken başladı

Four Seasons Bosphorus’da yılbaşı heyecanı erken başladı

Four Seasons Bosphorus’da yılbaşı heyecanı erken başladı

İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarasına hâkim Four Seasons Bosphorus yeni yıl coşkusunu tüm aya keyif dolu programlarla kutluyor.

Four Seasons Bosphorus yeni yılı aralık ayı boyunca devam edecek özel programlarla karşılamaya hazırlanıyor.

Four Seasons Bosphorus

Christmas market

Bu yıl 16-25 Aralık günlerinde düzenlenecek Christmas Market, alışverişin yanı sıra konserler, workshoplar ve etkileyici isimlerin canlı performanslarıyla yeni yıl coşkusunu doruğa taşıyor. Bu etkinliğin bilet satışları ise Passo üzerinden gerçekleşiyor.

Four Seasons Bosphorus

Noel kutlamaları

Aqua Restaurant misafirlerini 24 ve 25 Aralık günlerinde Noel ruhunu yansıtan özel dekorasyonu ile karşılıyor. Otelin şeflerinin hazırladığı enfes lezzetlerle dolu akşam yemeklerinin yanı sıra 25 Aralık sabahı misafirler güne Noel Brunch’ı ile başlıyor. Ata Marin Band’in canlı performansıyla renklenen brunch’ta; Hint, İspanyol, İtalyan ve Asya mutfaklarından seçkin lezzetler ile Türk mutfağının geleneksel tatları servis ediliyor.

Four Seasons Bosphorus

Yılbaşı gecesi

AQUA Restaurant’ta düzenlenecek Yılbaşı Gala Yemeğinde, bu geceye özel hazırlanan menü ile lezzet şöleni sunuluyor. Duru And Orkestrası’nın sahne aldığı gecede konuklara eğlenceli bir yeni yıl partisi yaşatılıyor.

Four Seasons Bosphorus Balo Salonu’nda düzenlenecek yılbaşı kutlamasında, leziz menü eşliğinde Pınar Güner Aktaş ve High Life Orkestrası konuklara unutulmaz anlar sunarken özel hazırlanan kokteyller ile eğlence yeni yılın ilk saatlerine kadar sürüyor.

Four Seasons Bosphorus

Yeni yılın ilk kahvaltısı

Yılın ilk brunch’ı Ata Marin Band’in Latin, Flamenko ve Akdeniz müzikleri eşliğindeki canlı performansı eşliğinde misafirlerle buluşuyor. Pan-Asya, İspanya, İtalyan, Hint, Latin Amerika, Uzak Doğu gibi dünya mutfaklarından lezzetlerin olduğu büfeler  yılın ilk gününe muhteşem bir başlangıç sağlıyor.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0212 381 40 00