Ipsos müşteri yönetim ekibine yeni yönetici

Ipsos müşteri yönetim ekibine yeni yönetici

Ipsos müşteri yönetim ekibine yeni yönetici

Ipsos’un müşterilerine daha iyi hizmet ve daha fazla değer sunmak için faaliyetlerini sürdüren Müşteri Yönetim Ekibinin Türkiye ayağına, Kıdemli Müşteri Yöneticisi olarak Arda Özkan katıldı.

Ipsos CCO’su Yasemin Özen Gürelli konuyla ilgili şunları iletti: “20 yılı aşkın süredir Araştırma ve Strateji alanında çeşitli görevlerde bulunan Arda Özkan’ın, Araştırma ve FMCG sektöründeki deneyimleri ile müşterilerimizin iş sonuçlarına etki edecek çözümler sunacağına inanıyorum.” dedi.

Arda Özkan kimdir?

İstanbul Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Arda, profesyonel yaşamına Barem’de başladı. 12 yıl boyunca artan sorumluluklarla, ağırlıklı FMCG ve Telekom alanlarında uzmanlaşarak, son olarak Kantitatif Departman Direktörü rolünü üstlendi. 2013 yılından itibaren The Coca-Cola Company’de 6 yıl boyunca, üç farklı coğrafyada, Strateji ve İçgörü fonksiyonlarında farklı pozisyonlarda yer aldı. Özellikle tüketici segmentleri, marka sağlığı çalışmaları ve panel verilerini entegre ederek, Stratejik Planlama sürecine katma değerli ve aksiyona yönelik içgörü sağlama üzerine başarılı çalışmalar yönetti. Son olarak 2019 yılından itibaren 3 yıl süreyle Anadolu Efes’de görev alan Arda, ağırlıklı olarak stratejik portföy yönetimi ve farklı kaynaklardan elde edilen veri ve içgörülerin entegrasyonu üzerine çalıştı; ayrıca Planlama süreçlerinde aktif rol aldı.