Jolly 2020 Acenteler buluşması gerçekleşti

Jolly 2020 Acenteler buluşması gerçekleşti

JOLLY 2020 Acenteler buluşması gerçekleşti

Jolly gelenekselleştirdiği “Acenteler Zirvesini” Antalya’da gerçekleştirdi. Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Jolly Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Jolly Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan ve tüm departman müdürlerinin ev sahipliğinde Antalya Calista Luxury Resort Otel’de 3 gün süren büyük buluşmaya Türkiye’nin her noktasından toplamda 200’e yakın acente katıldı.

Jolly ailesi, 2019 performansını birlikte kutlarken düzenlenen törenle tüm acentelere teşekkür plaketleri takdim edildi ve bütün acentelerin belirlenen 2020 hedeflerine ulaşım konusunda büyük bir motivasyon içinde olduğu gözlemlendi. Zirveye Jolly’nin yeni lanse ettiği sürdürülebilirlik yatırımı “Mirasım Türkiye” bilinçlendirme kampanyası damgasını vurdu.

 

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, 2019 yılının Jolly için önemli gelişmelerin yılı olduğunu, tüm zorluklarına rağmen yılı büyüme ile kapattıklarını paylaştı ve tüm iş ortaklarına teşekkür etti. 2019 yılı sonunda başlattıkları “Mirasım Türkiye” kampanyası ile ilgili duydukları heyecanın tekrar altını çizdi. 2020 hedeflerinin daha büyük olduğunu paylaşırken yeni yıl planlarının yarattığı büyük heyecan ve motivasyon da gözlerden kaçmadı. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış acentelerin bu başarı tablosunun mimarları arasında yer aldıklarını da vurgulayan Vardar, 2020’de de her yıl olduğu gibi başarı grafiğini daha da yükselteceklerini ve büyümeye devam edeceklerini dile getirdi.