Kadıköy’de masa tenisi turnuvası

Kadıköy’de masa tenisi turnuvası

Kadıköy’de masa tenisi turnuvası

Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu tarafından ilan edilen “Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü”,  Kadıköy Söğütlüçeşme Özgürlük Parkında, 6 Nisan Salı günü gerçekleşecek görkemli bir turnuvayla kutlanacak.

Kadıköy Özgürlük Parkı “Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü” kutlamaları kapsamında Kadıköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen masa tenisi turnuvasına ev sahipliği yapıyor. 6 Nisan Salı günü saat 10.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek turnuvada rakiplerin heyecanlı çekişmesi görkemli ve eğlenceli görüntülere sahne olacak. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu işbirliğiyle düzenlenen turnuvaya masa tenisine gönül vermiş antrenörlerin bir araya gelerek kurduğu Table Tennis Organizations (TTO) da ödül ve raketleri temin ederek destekte bulunuyor.

Turnuvaya katılım için Kadıköy Belediyesi’nin internet sayfasında yer alan başvuru formunu doldurmak yeterli. Turnuva 200 kişilik kontenjanla sınırlı olup, 12 yaş üstü bütün bireylere açık olarak gerçekleşecek.