Karaca Mastermaid Power Mutfak Robotu işiniz kolaylaştırır

Karaca Mastermaid Power Mutfak Robotu işiniz kolaylaştırır

Karaca Mastermaid Power Mutfak Robotu işiniz kolaylaştırır

Dilimleme, rendeleme, yoğurma, çırpma, buz kırma gibi zorlu işleri kısa sürede ve pratik şekilde tamamlayan Mastermaid Power, mutfakta işinizi kolaylaştırır.

Karaca’nın yeni mutfak robotu, 10 farklı aparatı ile mutfaktaki işleri kolaylaştırırken, el oyalayan işlerin hızlıca üstesinden geliyor. Doğrama, karıştırma, öğütme, rendeleme, dilimleme, yoğurma, çırpma fonksiyonlarının hepsini bir arada sunan bu robot ile enerjinizi işlere değil, hazırlıkların tadını çıkarmaya kullanacaksınız.

Çift katlı, 4 kanatlı doğrayıcı bıçakları, üstün doğrama performansı sağlarken 1500 ml’lik geniş haznesi ise tek seferde fazla miktarda ürün için işlem yapma imkanı sunuyor.  Damak tadına göre kahve ve baharatları farklı seviyelerde çekebilen öğütücü başlığının yanı sıra 5 farklı paslanmaz çelik rende başlığı ise meyve, sebze ve sert peynirleri değişik şekillerde dilimleyip, rendeleyerek benzersiz sunumlar hazırlamaya yardımcı oluyor.

Soğuk içecekler yapmak ise çok eğlenceli… Blender sürahisinin 1000 ml haznesi kalabalık aileler ya da misafirler için tek seferde içecek hazırlama olanağı sunarken, blender bıçakları ise soğuk içecekler için buzları ideal şekilde kırılmasını sağlıyor.