Kempinski Hotel Barbaros Bay sonbahar ve kış aylarında da keyifli

Kempinski Hotel Barbaros Bay sonbahar ve kış aylarında da keyifli

Kempinski Hotel Barbaros Bay sonbahar ve kış aylarında da keyifli

Masmavi denizi, göz alabildiğine uzanan sahili, gastronomik lezzetleri ve benzersiz spası ile “Kempinski Hotel Barbaros Bay” sonbahar ve kış ayları boyunca deneyimli ekibi ile misafirlerine hizmetlerini sunmaya devam ediyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay, yaz sezonunun ardından en özel davetlere, unutulmaz düğünlere, etkinliklere ve grup toplantılarına ev sahipliği yapmaya devam ederken, eşsiz spası ile bütünsel bir arınma ve rahatlama sağlıyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay

Otelin sonbahar ve kış aylarında sunacağı özel uygulamalarla ilgili olarak Kempinski Hotel Barbaros Bay Genel Müdürü Mehmet Ferman Doğan; “Dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Bodrum’da Gökova Körfezi’nin sonsuz maviliğine bakan ayrıcalıklı konumu ile hem otelimizde hem de uzun süreli konaklamalar için şık tasarımlı ve ev konforu sunan rezidanslarımızda misafirlerimizi yeni sezonda da pek çok yeni içerikle ağırlamaya devam edeceğiz. Sonbahar ve kış ayları sakin ve huzurlu bir ortamda hem fiziksel hem de zihinsel olarak arınma için çok uygun dönemler, biz de misafirlerimiz için çok özel wellness programları hazırladık. Spa’mız hizmet verdiği geniş alan, sunduğu terapiler ile senenin her döneminde gözde bir yenilenme merkezi olmaya devam ediyor. Konuklarımıza önümüzdeki dönemde de aynı heyecanla bütünsel bir deneyim sunmaya, onlara Bodrum’un eşsiz ruhunu pek çok farklı içerikle yaşatmaya devam edeceğiz. Ayrıca unutulmaz düğünler ve davetler için benzersiz denizimiz, farklı tonları ile yeşilimiz, sahilimiz ve sonsuzluk havuzumuz etkileyici bir fon oluşturuyor, bu görselliği gastronominin en güzel lezzetleri tamamlıyor. Yeni sezonda da gruplardan ailelere, kurumsal toplantılardan çiftlere kadar farklı seçenekler sunmaya devam ediyoruz” diyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay

Fiziksel, zihinsel ve ruhsal yenilenmenin adresi

Deniz manzaralı Spa’da benzersiz bir deneyim sunan Kempinski Hotel Barbaros Bay, sonbahar ve kış dönemine özel hazırladığı programlar, detoks, egzersiz, spa, balayı paketleri ve vegan beslenme seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara özel içerikler sunarken sağlıklı yaşam aktiviteleri ile bütünsel bir bakım, wellness ve yenilenme sağlıyor.

Sonbahar ve kış aylarında özel programlar

Kempinski Hotel Barbaros Bay ara tatil ve sömestr dönemlerinde çocuklarıyla unutulmaz bir tatil yaşamak isteyen misafirler için sunduğu eğlence dolu aktiviteleri ve özel günlerini unutulmaz anılara dönüştürmek isteyenler için sunduğu davet paketleri ile kış döneminde etkileyici atmosferinin ve eşsiz manzarasının keyfini yaşatmaya devam ediyor.

Zeytin hasadı

Şehrin karmaşasından kurtulmak ve doğada keyifli zaman geçirmek isteyen misafirler, yeni dönemde Bodrum Karaova’da bulunan Barbaros Farm’ın hobi bahçelerinde zaman geçirirken, zeytin hasadına katılabilir, zeytinyağının yapım aşamalarını yakından izleyebilirler.

Kempinski Hotel Barbaros Bay

Kültür turlarına devam

Yeni sezonda sanata yakınlığı ile bilinen otelde, Efes Antik Kentine ve Yunan Adalarına düzenlenecek kültür turları, dans etkinlikleri ile Kempinski Hotel Barbaros Bay, Bodrum’un kültür ve sanat alanındaki dinamik buluşma noktalarından biri olmaya devam ediyor.

Sevgililer Günü, yılbaşı paketlerinin yanı sıra bu özel günler için tasarlanan eğlenceli etkinlik ve partilere Bodrum’un ruhu ve dinamizmi eşlik ediyor.

Gastronomi deneyimi

Yeni sezonda Gazebo Lounge oteldeki eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yaparken, BarBlue keyifli buluşmaların mekânı oluyor. Modern yorumuyla konuklarını Türk mutfağında gastronomik bir yolculuğa çıkaran mekânı Olives Restaurant ve rahatlatıcı ortamında uluslararası ve yerel mutfaklardan özel çeşitler sunan Villa Rossa etkinlikler için sıcak bir ortam oluşturuyor Ayrıca Asya-Pasifik mutfağının egzotik tatlarına yaratıcı bir yorum getiren Saigon Restaurant, misafirlere farklı lezzetler yaşatıyor.