METT Hotels&Resorts Ağustos ayında da çok renkli

METT Hotels&Resorts Ağustos ayında da çok renkli

METT Hotels&Resorts Ağustos ayında da çok renkli

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Ağustos ayı boyunca dünya çapında ünlü DJ’lerden özgün ve farklı konsept gecelerine kadar birbirinden eğlence dolu bir keşif sunuyor.

METT Hotels&Resorts

ATTIKO, Ağustos ayı boyunca da METT Hotel & Beach Resort, Bodrum’da eğlencenin taze mutfak deneyimleri, canlı müzik karışımları ve canlı eğlence ile buluştuğu olağanüstü bir deneyim sunuyor.

İtalyan konseptli restoranı Isola Manzara Gardens’ın Ağustos ayı programında dünya çapında ünlü DJ’lerden ve farklı konsept gecelerine kadar birbirinden keyifli deneyimler bulunuyor.

Isola Manzara Gardens, her Salı Ladies of Isola konseptiyle lounge alanında kadınlara özel etkinlik ayrıcalığı ve her Cuma Memo Garan DJ performansları eşliğinde misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

METT Hotels&Resorts

2 Ağustos Salı günü başlayacak Ladies Night of Isola gecesi, 3 Ağustos’ta DJ Krystyano, 4 Ağustos’ta DJ Mustafa Aydoğdu, 5 Ağustos’ta DJ Memo Garan, 6 Ağustos’ta DJ Umut & Solanch De La Rosa ile Minuty Party ve 7 Ağustos’ta ise DJ Mustafa Aydoğdu ile Retro Night, misafirleriyle birlikte Ağustos’a eğlenceli bir giriş ile merhaba diyor.

Bodrum’un en güzel plajlarından birinde, Mavi Bayraklı masmavi denizi ile benzersiz konsepti ve büyük ilgi gören Cabaret Show’ları ile Bodrum’un en delisi FOLIE Restaurant & Sea, her gün 17.00-19.00 arası happy hour saatleri, her Perşembe DJ Barış Aktoluğ, her Cumartesi Cabaret Show her Pazar ise resident DJ’ler Umut ve Krystyano ile Bodrum severlerin 2022 sezonunda vazgeçilmez durağı olmayı sürdürecek.