The Populist kahvaltıda da iddialı

The Populist kahvaltıda da iddialı

The Populist kahvaltıda da iddialı

The Populist, gastronomi ve sanat lokasyonu Galataport İstanbul’da zengin kahvaltı menüsü ile de iddialı.

The Populist

Her damak zevkine hitap eden seçenekler ile The Populist kahvaltı menüsünde dünya mutfaklarından en popüler lezzetler bir arada yer alıyor.

Formuna dikkat edenler için ideal bir seçim olan Ilık Granola, fırınlanmış gevrek tahıllar, kuruyemiş ve kuru meyvelerle hazırlanıyor, yanında taze çilekli yoğurtla servis ediliyor.

Galataport İstanbul

Yine hafif bir kahvaltı hayal edenler için geceden sütte dinlendirilmiş yulaf ve taze meyvelerle hazırlanan Bircher Müsli ideal bir öğün. Sote ıspanak yatağında poşe yumurta, üzerinde beşamel sos, çedar ve parmesan peyniri ile lezzetlendirilen Ispanaklı Yumurta ise The Populist kahvaltı menüsünde öne çıkan lezzetler arasında. Tahıllı tost ekmeği üzerinde avokado ve yumurta ile servis edilen Avokado Tost, kahvaltı tostsuz olmaz diyenlerin favorisi oluyor.

The Populist

Kahvaltı menüsünün imza lezzetlerinden The Populist Kahvaltı ise kızartılmış dil peynirli rende patates üzerinde iki göz yumurta ile hazırlanıyor, yanında dana bacon ve The Populist’in vazgeçilmez lezzeti Frankfurter sosis ile servis ediliyor. Kahvaltıda ekşi maya ekmeğinden vazgeçemeyenler için ise kızartılmış ekşi maya ekmeği üzerinde dana bacon, poşe yumurta ve Hollandaise sos ile servis edilen Eggs Benedict mükemmel bir seçim.

Nutella mus, çırpılmış bal-kaymak ve The Populist şurubu ile hazırlanan Pancake Kulesi ise taze çilek ve muz ile servis ediliyor.

Hafta içi 10:00-12:00, hafta sonu 10:00-13:00