Toro Latin Gastro Bar yenilendi

Toro Latin Gastro Bar yenilendi

Toro Latin Gastro Bar yenilendi

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul bünyesinde yer alan, Dünyaca ünlü restoratör Richard Sandoval imzalı Toro Latin Gastro Bar, Latin Amerika ve Asya mutfak kültürünü yepyeni atmosferinde misafirleriyle buluşturuyor.

250 yıllık tarihi hamam binasının restore edilmesiyle yenilenen konseptine kavuşan Toro Latin Gastro Bar, misafirlerine sunduğu Boğaz manzaralı terası ve barı ile unutulmaz bir deneyim vadediyor. Menüde yer alan sıradışı lezzetlere, yetenekli barmenler tarafından hazırlanan el yapımı kokteyller eşlik ediyor. Latin Amerika kültüründeki büyük ve yakın aile kavramını yansıtan tadımlık tabaklar misafirlere Pan-Latin ve Asya mutfaklarının lezzetini daha yakından tanıyıp, paylaşarak, deneyimleme imkanı sunuyor.

Peru Mutfağı’na özgü sushiler ve  bölgeye özel ceviche’lere ek olarak “Dry Aged” olarak bilinen kuru dinlendirilmiş et seçenekleri  Toro Latin GastroBar’ ın imza lezzetleri arasında yer alırken, özel olarak hazırlanan kokteyller geceyi renklendiriyor. Başlangıçlarda Kabukşu Yengeç Taco ve çıtır karides dikkat çekerken; Ana yemeklerde Dana Hibachi, Kuzu incik ve Kaya Levreği şefin özel tabakları arasında yer alıyor.

Toro Latin Gastro Bar, Latin Amerika ve Asya mutfağının eşsiz gurme deneyimlerini, büyüleyici atmosferinde deneyimlemek isteyen misafirlerini bekliyor.