Pause Dergi, Pause Business

Türk Telekom’dan KOBİ’lere destek

Türk Telekom’dan KOBİ’lere destek

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, marka yüzü Kenan İmirzalıoğlu’nun rol aldığı yeni reklam filmiyle, KOBİ’lerin hep yanında olduğunu hatırlatıyor. Geçmişten beri emeğe değer veren işletmelere destek olan Türk Telekom’un, yenilikçi mobil iletişim ürün ve hizmetleriyle de KOBİ’leri geleceğe taşıdığı anlatılıyor.

Reklam filmi, Kenan İmirzalıoğlu’nun bir mobilya atölyesini ziyaretini konu alıyor. İmirzalıoğlu’nun eskiden beri tanıdığı aile işletmesi, yıllar içinde büyürken değişen iş modellerine Türk Telekom’un ürünleriyle uyum sağlıyor.

Türk Telekom işletmelerin ihtiyaçlarına göre şekillenen ‘Cep Dostu’, ‘Güvenli Kobi’ ve ‘Smart Business’ gibi esnek yapıdaki uygun fiyatlı kurumsal ürün ve hizmetleri ile KOBİ’leri tüm iş süreçlerinde desteklemeyi amaçlıyor.

Toplu Mesajlaşma, Mobil Reklam ve Büyük Veri Çözümleri gibi servisler, işletmelerin bilgilendirici SMS, MMS veya Sesli Mesaj ile müşterilerine veya İzinli Veri Tabanı içerisinde doğru hedef kitleye ulaşmalarını sağlıyor.

Türk Telekom ‘Araç Takip Sistemi’ KOBİ’ler için yakıt ve zaman tasarrufu sağlarken hem sürücünün hem de aracın güvenliğini artırıyor. ‘Mobil POS Tarifesi’ de Türk Telekom GSM şebekesini kullanarak kablosuz POS hizmeti ile müşterilerine konumdan bağımsız olarak her yerde kredi kartlı alışveriş imkânı tanıyor.

Künye:

Reklamveren: Türk Telekom

Reklamveren Ekibi: Yeşim Uzuner, Didem Tüzün Dülger, Pınar Tohum

Reklam Ajansı: Concept

ECD: Kerem Özkut

Kreatif Direktör: Deniz Ergin, Mustafa Özmal

Kreatif Ekip: Serkan Gültekin, Cihan Akköse, Kadir Kaya, Ezgi Güneş, Uğurcan Sezen, Nazif Sezer

Grafiker: Orkut Yalçın

Müşteri İlişkileri: Barış Alemdar, Sanem Türkmen, Ayşenaz Altınöz, Mert Akgün, Çağrı Arslan

Stratejik Planlama: Onur Aydın, Su Solak

Ajans Prodüktörü: Mert Turan, Canan Polat, Orçun Cengiz Aslan

Prodüksiyon Şirketi: Depo

Yönetmen: Serdar Dönmez