Aktivitelerle dolu unutulmaz bir sömestr tatili için Hilton Dalaman

Aktivitelerle dolu unutulmaz bir sömestr tatili için Hilton Dalaman

Aktivitelerle dolu unutulmaz bir sömestr tatili için Hilton Dalaman

Çocuklarınızın doğa ile iç içe ve doğayı fark ederek büyümesini istiyorsanız Carpi Çiftliği ile Hilton Dalaman sömestr tatilinde harika bir fırsat sunuyor.

Çocuklara ve yetişkinlere yönelik keyifli aktiveteleri ile tam bir aile oteli olan Hilton Dalaman’da şehirden daha sakin, daha konforlu ve daha güvenli bir sömestr tatili sizleri bekliyor.

13-21 Kasım tarihleri arasında çocuklarınıza unutulmaz bir tatil keyfi yaşatmak için Hilton Dalaman uzman eğitmenler eşliğinde harika bir program hazırlamış. Explore Muğla’nın sahibi Özgür Ceylan, çocuklara sömestr boyunca seakayak eğitimi verecek, kamp ve doğa yürüyüşleri gibi özel aktiviteler yaptıracak.

Carpi Çiftliği’ne ziyaret, mesafeli spor aktiviteleri ve oyunlar, ısıtmalı açık hava mini aquaparkı, bileklik yapımı, ebru çalışması ve mutfak atölyeleri, hazine avı, uçurtma şenliği gibi birçok aktivite çocukların tatillerini mutlulukla geçirmelerini sağlayacak.

Hilton Dalaman’ın konuğu olduğunuzda sömestr dönemi boyunca yoga, zumba, plates gibi spor aktivitelerinin yanı sıra doğa ve çevre gezileri de tatilinizi taçlandıracak.

Özellikle 19-21 Kasım tarihlerinde tüm otel misafirlerinin katılabildiği Nigar Bostan & Suzidil Derya ile Astro Şifa atölyesi kışa sağlıklı ve dinamik bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.