Alaçatı Muhallebicisi yatırım atağına kalktı

Alaçatı Muhallebicisi yatırım atağına kalktı

Alaçatı Muhallebicisi yatırım atağına kalktı

Alaçatı Muhallebicisi, pandemiye rağmen yeni yatırımlarla şube sayısını arttırma kararı aldı . Marka, mevcut yatırımlarla birlikte yıl sonuna kadar 80 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Kendine has mimarisi ve Ege’ye özgü lezzetleriyle dikkat çeken Alaçatı Muhallebicisi, sektördeki belirsizliğe rağmen yatırımlarına hız kesmeden devam etme kararı aldı. Şu an 34 şehirde 74 mağazada hizmet veren marka, devam eden mevcut yatırımlarıyla birlikte yıl sonuna kadar 80 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Yeni şube yatırımlarına gelecek yıl da devam etmeyi planladıklarını belirten Alaçatı Muhallebicisi Franchise ve Yatırım Direktörü Selim Murat Sarı 2021 yılı sonuna kadar ise toplam 100 mağazaya ulaşacak planlamayı yaptıklarını açıkladı.

AVM ve cadde lokasyonlardaki işletmeleriyle sektörde fark oluşturduklarını belirten Selim Murat Sarı, Düzce, Bolu, Çorum, Tokat, Tekirdağ, Çanakkale, Erzurum, Sinop, Zonguldak, Manisa, Trabzon, Mardin, Urfa, Sivas, Amasya, Giresun ve Hatay’da çalışmalarımız devam ediyor. Yatırım hedeflerimiz doğrultusunda yakın zamanda bu 17 ilde yeni şubeler açarak, 2021 yıl sonu itibariyle hedefimiz olan 100 şubeye ulaşmayı planlıyoruz. Mevcutta ise daha güçlü olduğumuz büyük şehirlerde, şube sayımızı homojen bir şekilde artırmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.