BEE’O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Propolis Shot

BEE’O’dan Kudret Narı

BEE’O’dan Kudret Narı

Demir, kalsiyum, fosfor ve B vitaminleri açısından oldukça zengin tropikal bir meyve olan kudret narı, ham bal ve saf Anadolu propolisi ile buluştu. BEE’O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Propolis Shot, vitamin ve mineral açısından oldukça zenginken, pratik bir kullanım da sunuyor.

Kudret narı, faydaları uzun yıllardır bilinen ancak “Nasıl tüketmeliyiz?” sorusunun yanıtı da oldukça merak edilen bir meyve. Türkiye’nin ilk ve tek yerli Anadolu propolisi üreticisi BEE’O, kudret narını zengin içerikler ile bir araya getirerek hazırladığı shot ile pratik kullanım sunuyor. “Sözleşmeli Arıcılık” modeliyle kovandan sofraya kontrollü koşullarda ürettiği arı ürünleriyle dikkat çeken markanın yeni ürünü de diğer tüm ürünleri gibi ilave yağ, şeker, koruyucu ve katkı maddesi içermiyor.
Propolis, arı sütü, polen, arı ekmeği ve ham bal gibi doğal arı ürünlerinden inovatif katma değerli yeni ürünler geliştiren BEE’O, Kudret Narı Kırmızı Ginseng Propolis Shot ile mineraller, vitaminler açısından zengin bir meyve olan kudret narı ve ginsenosit içeriği oldukça zengin olan kırmızı ginsengi propolis ile birleştiriyor.

Beslenmesine doğal yollarla katkıda bulunmak isteyenler için 12’li kutular halinde satışa sunulan BEE’O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Propolis Shot, ham bal, nar suyu, kudret narı (%10), kırmızı ginseng (%3) ve saf propolis (%1) içerikleriyle lezzetli bir tat sunuyor.