Bizim Mutfak’tan gezen tavuk ve yerli besi et bulyon

Bizim Mutfak’tan gezen tavuk ve yerli besi et bulyon

Bizim Mutfak’tan gezen tavuk ve yerli besi et bulyon

Bizim Mutfak, yine bir ilke imza atarak yemeklerinizi benzersiz et ve tavuk lezzetleriyle zenginleştirmek için Serbest Gezen Tavuk Bulyon ve 100% Yerli Besi Et Bulyonu tüketicileriyle buluşturdu.

Bizim Mutfak’ın bulyon ve marka kullanımı alışkanlıkları araştırmasına göre tüketiciler; mutfakta en çok “doğallık, besleyicilik ve pratiklik” arıyor. Bizim Mutfak markasının bünyesinde bulunduğu Ajinomoto’nun dünya çapında 1700 kişilik güçlü AR-GE ekibi, yapılan bu araştırmadan yola çıkarak, mevcut et ve tavuk bulyonlarını geliştirerek, Serbest Gezen Tavuk Bulyon ve 100% Yerli Besi Et Bulyon ürünlerini piyasaya sundu.

Artık kümeslerinde dolaşma özgürlüğüne ve açık alanlara erişime sahip tavuk ve %100 yerli besi etin doğal lezzeti, bulyon pratikliğinde, tüm yemeklerde yerini alıyor. Serbest Gezen Tavuk Bulyon ve 100% Yerli Besi Et Bulyon ile çorba, pilav ve tüm yemeklerde tuz, baharat, et ya da tavuk suyu konulmasına gerek kalmadan her seferinde aynı lezzeti garanti ediyor. Yemeklerin suyuna atılarak karıştırılan, sadece 30 saniyede kolayca çözdürülerek tüm yemeklere lezzet katan ve evleri mis gibi kokusuyla dolduran Bizim Mutfak Serbest Gezen Tavuk Bulyon ile 100% Yerli Besi Et Bulyon mutfakların en yeni yardımcıları.