Bodrum sonbaharda ayrı güzel…

Bodrum sonbaharda ayrı güzel…

Bodrum sonbaharda ayrı güzel…

Yalıkavak Marina’da konumlanan Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel, sonbahar aylarında da misafirlerini kalabalıktan uzakta harika bir kaçışın keyfini ve lezzet dolu deneyimini yaşamaları için davet ediyor.

Bodrum’da dört mevsim açık kalarak misafirlerine hizmet veren ender otellerden olan ve lüks butik otel hizmet ve deneyiminin çok daha fazlasını konuklarına sunan Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel, Yalıkavak Marina’daki eşsiz konumu ile sonbahar mevsiminde Bodrum’u tercih edecek misafirlerini bekliyor.

Lüks ve konforun mükemmel karışımından oluşan, tümü teraslı, geniş 15 tek ve çift kişilik süite ev sahipliği yapan Yalıkavak Marina Beach Hotel ve özel olarak dizayn edilmiş 18 odaya sahip olan Yalıkavak Marina Boutique Hotel, kişiye özel butik otel hizmetlerini benzersiz gizliliğe ve güvenliğe sahip ortamında, en yüksek kalitede konuklarına sunmaya devam ediyor.

Dünyaca ünlü markaların buluşma noktası olan Yalıkavak Marina’nın alışveriş merkezi, tekstil, ayakkabı, aksesuar, mücevher, mobilya ve daha fazlasını içeren seçkin alternatifler sunuyor. Dior, Missoni, Vakko, Rolex, Beymen, B&G Store, Brandroom, Gizia, Machka, Kaff Diamond, Sunseeker ve Tektaş (Audemars Piguet, Chopard, Patek Philippe) bu markalardan sadece birkaç tanesi.

Novikov Bodrum, Angie, Zuma, Fenix, Nusret, Sait, Vakko Patisserie, Avocado Queen ve Dolce gibi ikonik restoran ve kafeler de Yalıkavak Marina’nın büyüleyici deniz manzarasına karşı mükemmel lezzetlerini konuklarına sunuyor.

Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel

Yalıkavak Marina, Çökertme Cd. No:6 D:6, Yalıkavak, Bodrum/Muğla

Telefon: +90 252 385 44 84

Email: hotels@yalikavakmarina.com.tr

Website: https://yalikavakmarina.com.tr/tr/hotels/