Chalet Garden’da yaz devam ediyor

Chalet Garden’da yaz devam ediyor

Chalet Garden’da yaz devam ediyor

Swissôtel The Bosphorus’un en sevilen mekanlarından olan ve İsviçre Alpleri’nin ruhunu yansıtan Chalet Garden’da yaz devam ediyor.

Şehrin merkezinde doğa ile iç içe olma ve açık havanın tadını sonuna kadar çıkartabilme fırsatı sunan Chalet Garden, menüsündeki eşsiz lezzetleri, imza içecekleri ve ambiyansıyla unutulmayacak bir deneyim vaat ediyor.

Şef Soner Kesgin’in hazırladığı menüsünde poke bowl’lar, paylaşımlı tabaklar ve atıştırmalıklar yanı sıra pizza dog, klasik frankfurter ve bratwurst, burger, bun, fajitas gibi seçenekler bulunuyor. Bu lezzetlere geniş içecek menüsü eşlik ediyor.  Aynı zamanda Chalet Garden, yaz boyunca misafirlerine alternatif günlerde farklı sanatçılarla canlı müzik keyfi sunuyor.

Evcil dostlarımızı da unutulmadı

Chalet Garden evcil dostlarımızı da unutmuyor! 25 yıllık Şef Rafet İnce, “Türkiye’nin ilk pet Gurme marketi”ni kurarak 5 yıldır PetChef markasıyla hayvanlara sağlıklı yemekler hazırlıyor. Patili dostlarımızın ihtiyaçlarına göre hazırlanmış Raw (çiğ) ve Naturel (doğal) mamalar ve sağlıklı atıştırmalık ürünler önceden ölçülmüş porsiyonlar halinde www.petchef.com.tr adresinde ve Chalet Garden’da yer alan standta minik dostlarla buluşuyor.