Eker’den yeni meyveli probiyotik

Eker’den yeni meyveli probiyotik

Eker’den yeni meyveli probiyotik

Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan probiyotikleri düzenli tüketmek günümüzde çok daha önemli bir hale geldi. Eker, yeni çıkarttığı meyveli probiyotik yoğurt ailesi ile birlikte probiyotik ürün gamını daha da zenginleştirerek günün her saatine ve öğününe uygun farklı çeşitlerde probiyotik ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Yeni tüketim trendleri doğrultusunda ürün gamını büyüten Eker, probiyotik ürün kategorisinde zengin seçenekleriyle öne çıkıyor. Özellikle şeker ilave edilmemiş ürünleri tercih edenler ve yeni tatların arayışında olanlar için 125g şeker ilavesiz probiyotik yoğurt grubu öne çıkıyor. Eker’in şeker ilavesiz probiyotik yoğurt grubunda; İncirli Yulaflı Probiyotik Yoğurt ile Hurmalı Chialı Probiyotik Yoğurt seçenekleri yer alıyor.

Pratik bir şekilde tüketilebilen 4’lü 100g porsiyonluk meyveli probiyotik yoğurt serisindeki, Çilekli Probiyotik Yoğurt ve Kayısılı Probiyotik Yoğurt seçenekleri ise yoğun meyve tatları ile hem probiyotiklerden gelen faydayı almayı hem de meyvelerden gelen eşsiz lezzet deneyimini yaşatıyor. Tüketiciler dilerse meyveli probiyotik yoğurt seçeneklerini 400 g’lık boyutlarda da alabiliyor.

Eker’in Probiyotik Ürün Grubu’nda ayrıca Probiyotik Ayran (1lt ve 195ml), Probiyotik Kefir (1lt) ve Probiyotik Sade Yoğurt (4’lü 100g, 500g, 900g) seçenekleri yer alıyor.