Yeni lezzet durağı Emma Garden kapılarını açtı

Emma Garden kapılarını açtı

Emma Garden kapılarını açtı

Geçtiğimiz yıl kapılarını açan Villa Emma Restaurant, şık ve zarif dekorasyonu ve dünya mutfağı ağırlıklı menüsüyle kısa sürede yeme içme tutkunlarının uğrak mekanlarından biri haline geldi.

Villa Emma bünyesine, Ağustos 15 itibariyle samimi buluşmaların değişilmez adresi olacak yepyeni bir konsept ile Emma Garden eklendi.

Alara Koçibey, Tuvana Büyükçınar Demir ve Emine Kütük’ün kurucusu olduğu 3HOMES tarafından tasarlanan Villa Emma’nın içinde açılan ve yine 3HOMES imzası taşıyan Emma Garden, sanatla dolu, herkesin kendini rahat hissedeceği, misafirlerini kucaklayan bir mekan olarak tasarlandı.

Özel barı ve şöminesiyle İstanbul’da aranılan samimi ve sıcak atmosferi yaratan Emma Garden’da şık, rahat ve sanatla iç içe bir ortam sunuluyor. İş çıkışı sohbetleri, keyifli arkadaş buluşmaları için uzun soluklu vakit geçirilecek konforlu ambiyansıyla Emma Garden, müdavim kitlesi yaratacak bir mekan özelliğine sahip.

Mutfak Şef Durmuş Gökçeel’e emanet…

Mimarisi ve atmosferi kadar yemekleriyle de öne çıkan Villa Emma ve Emma Garden’ın deneyimli şef Durmuş Gökçeel’in elinden çıkan menüsü, çipura ceviche, biftek tartar, kırmızı köri soslu kum midyesi, ızgara kuzu karski, ızgara levrek, ördek gyoza gibi farklı damaklara hitap edecek dünya mutfağının en güzel yemeklerinden oluşuyor. Asya mutfağının nadir lezzeti Soya & Mirin ile Marine Bütün Pekin Ördeği ise şef tarafından özel olarak masada servis ediliyor.

Adres: Nispetiye Caddesi Hürriyet Mücahitleri Sokak No:18 Etiler

Telefon: 0530 918 36 63