Pause Food

GIZIA Türkbükü Beach & Restaurant yaza merhaba dedi

GIZIA Türkbükü Beach & Restaurant yaza merhaba dedi

Türk modasının bilinen markası  Gizia’nın yeme içme alanındaki yatırımlarına bir yenisi eklendi. Geçtiğimiz aylarda İstanbul Nişantaşı’nda açılan Gizia Brasserie’nin ardından, GIZIA Türkbükü Beach & Restaurant, Bodrum’da hizmete girdi.

Pause Travel

Gizia Türkbükü Beach & Restaurant, misafirlerine sabah, öğlen ve akşam öğünlerinde ve günün her saatinde 34 kişilik tecrübeli ekibi ile Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini sunuyor. 40 kişilik özel plaj alanına sahip olan Gizia Türkbükü Beach & Restaurant, misafirlerini iştah kabartan bir menü ile karşılıyor.

Pause Food

Bodrum’un yeni buluşma noktası Gizia Türkbükü Beach & Restaurant, özel odun fırınında pişirilen pizza, lahmacun ve pide çeşitleri yanı sıra, salata alternatifleri, birbirinden lezzetli makarna ve risottolar, balık, et ve deniz ürünlerinden oluşan ana yemekler ve popüler atıştırmalıklarıyla her yaş ve her beslenme düzenine hitap ediyor.

Pause Food

Sabah 8:30’da kahvaltı servisiyle açılan mekanda plaj 18:00’e kadar hizmet veriyor. 19:00’dan itibaren akşam yemeği servisi veren Gizia Türkbükü, Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini muhteşem atmosferinde misafirleriyle buluşturuyor.

Adres: Gizia Türkbükü Beach & Restaurant

Türkbükü Mh. İnönü Cd. No 161 Türkbükü/Bodrum/Muğla

Telefon: 02523776219 – 05380977156