Lacivert Restaurant Bodrum’da

Lacivert Restaurant Bodrum’da

Lacivert Restaurant Bodrum’da

Türkiye’nin ve dünyanın birçok ünlü restoran markası Bodrum’da yerini almaya devam ederken, Lacivert Restaurant ile bir yenisi daha ekleniyor.

Deniz GYO’nun ilk projesi olan Le Chic Bodrum, Doğuş Grubu’nun yeme-içme sektöründeki en gözde markalarından Lacivert Restaurant’ı Bodrum’a getiriyor.

Lacivert’in, İstanbul’un dışındaki ilk şubesi olacak restaurant, kapılarını 17 Haziran’da açacak. Eşsiz manzarası eşliğinde misafirlerine en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen Lacivert, bu yaz Bodrum’un en gözde mekanlarından biri olacak.

Pandemi koşullarına uygun olarak, 1200 metrekarelik iskele üzerinde 120 kişiye kadar hizmet verebilecek işletmeye, denizden tekne ile ulaşım imkanı da mevcut.

“Bodrum’un güzelliği Lacivert lezzetiyle buluşuyor” 

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı ve DenizBank Yönetim Kurulu Üyesi Tanju Kaya, gerek mutfak çizgisinin yüksek kalitesi gerek sunacağı benzersiz atmosfer ile Lacivert Restaurant’ın Bodrum’un güzelliğine lezzet katacağını belirtti. Kaya, “Temmuz 2020’de, yaşam alanı olarak kapılarını açtığımız Le Chic Bodrum’da, rezidans ve otel bölümlerinin yönetiminde ülke turizminin köklü markalarından Kaya Grubu işbirliğimiz ile Palazzo Luxury Collection kalitesini konut sahiplerine sunuyor, misafirlerimize en nitelikli hizmeti vermeye odaklanıyoruz. Yönetim felsefemizin odağında, kusursuz müşteri memnuniyeti yer alıyor. Bu felsefe ve vizyonumuzu paylaşan, ağırladığı misafirlerinin akşam yemeklerini unutulmaz kılan, Doğuş Grubu bünyesindeki en gözde yeme-içme markalarından Lacivert ile  çalışacağımız için mutluyuz. Bodrum’un parlayan yıldızı Le Chic Bodrum’da, Palazzo Luxury Collection ve  Lacivert gibi ülkemizin önde gelen markalarına eşlik edecek yeni sürprizlerimiz için de çalışmalarımız sürüyor” dedi.

“Doğuş Grubu yeme-içme sektöründeki yılların deneyimini Lacivert ile Bodrum’a taşıyor”

Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Eryiğit Umur, Lacivert’in Le Chic Bodrum’a çok yakışacağını, markanın bir boğaz yalısında 20 yılı aşkın süredir devam eden hikayesinin Bodrum’a taşınacak olmasından büyük mutluluk duyduklarını belirtti.  Umur, “Doğuş Grubu yeme-içme alanında global ölçekte bir deneyime sahip. Global ortaklıklarımız ve dünyaca ünlü marka portföyümüzle ile gastronomi tutkunlarını yaratıcı konseptler ve farklı deneyimlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün portföyümüzde 16 ülkede bulunan 42 farklı markamıza ait 142 restoranımız ile kusursuz servis, şık tasarım ve üst düzey yiyecek içecek kalitesi sunarak misafirlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Lacivert markamızı Bodrum’un prestijli projelerinden Le Chic Bodrum ve Palazzo Luxury Collection deneyimiyle buluşturarak, misafirlerimizi bu sezon Bodrum’da da ağırlayacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.