Gloria Golf Resort kapılarını açıyor

Gloria Golf Resort kapılarını açıyor

Gloria Golf Resort kapılarını açıyor

Antalya, Belek’te çam ormanlarının ortasında ve Acısu Nehri boyunca deniz kıyısında uzanan, Akdeniz’in tüm doğal güzelliklerini barındıran Gloria Hotels&Resorts bünyesinde yer alan Gloria Golf Resort kapılarını açtı. Doğadan ilham alınarak tasarlanan Gloria Golf Resort, yemyeşil bir doğa, masmavi bir deniz ve büyüleyici bir nehir manzarası ile konuklarını karşılıyor.

Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri ile misafirlerine sınırız bir gastronomi deneyimi sunuyor. Belek’in muhteşem manzarası eşliğinde Anatolia Restaurant, Mosaique Restaurant, L’Ancora A la Carte Restaurant (İtalyan Mutfağı), Pescado A la Carte Restaurant (Deniz Ürünleri), Harem A la Carte Restaurant (Osmanlı Mutfağı)’ta birbirinden tecrübeli şefler yenilikçi yaklaşımlarıyla her damak tadına hitap eden lezzetleri misafirleri ile buluşturuyor.

Turkuvaz Restaurant, Galeon Restaurant&Bar ve Gloria Pub&Restaurant sunduğu lezzetli atıştırmalık ve ferahlatıcı içecek alternatifleri de gün boyu misafirlere lezzet şöleni yaşatıyor.

Otel içinde yer alan Oasis Bar, Cafe Gloria, Lobby Bar, Sushi Bar ise tatiliniz süresince sınırsız bir içecek deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Çocukların, ailesiyle birlikte keyifli bir yaz tatili geçirmesi için her yaş grubuna hitap eden oyun alanları, mini club, junior club, teenager club, gogi fun jungle ve gloria zoo(hayvanat bahçesi)’ni deneyimlerine sunuyor.