Houte Couture Pastacılık “Kandilli Pastanesi”     

Houte Couture Pastacılık “Kandilli Pastanesi”     

Houte Couture Pastacılık “Kandilli Pastanesi”

Şık butik pastane konsepti ve sunduğu ayrıcalıklar ile Kandilli Pastanesi, Türkiye’ye luxury patisserie kavramını getiriyor.

Türkiye’nin değerli şefleri tarafından hazırlanan pastalarını Christofle servisler ve Hermes tabaklarda özel ve şık bir sunum ile servis eden Kandilli Pastanesi’nin menüsünde yer alan özel tatlar lezzetleri ile iştahları açarken, tasarımları ile de görsel şölen sunuyor.

Günün en önemli öğünü kahvaltı için “Royal Breakfast” ile zengin ve keyifli başlangıç yapma olanağı sağlayan ve 5 çayı için de ideal buluşma mekanı olan Kandilli Pastanesi’nin esas öne çıkan ürünleri lezzetli ve günlük pastaları oluyor.

Yüksek kaliteli malzemeleri, hassas denge ve dokunuşlarla bir araya getirerek oluşturduğu seçkin tatlarıyla, İstanbul’dakileri, “Houte Couture Pastacılık” deneyimine davet eden Kandilli Pastanesi’nin menüsünü, günümüzün popüler yiyecekleri ve tatlıları oluşturuyor. Her yaştan insanın tutkunu olduğu pasta seçenekleri, kruvasan, kurabiye, çikolata, makaron, tiramisu ve meyveli tartlar ile göz dolduruyor. Pastaları günlük olarak hazırlayan Kandilli Pastanesi, rotasını Kandilli’ye çevirenlere lezzet yolculuğu yaşatmayı garanti ediyor.

Kandilli Pastanesi için rota oluşturuldu: Kandilli İskele Caddesi, Numara:28 / İstanbul