Ipsos 7 ödül birden

Ipsos 7 ödül birden

Ipsos 7 ödül birden

TÜAD Türkiye Araştrmacılar Derneği’nin; araştırma sektöründeki başarılı pazarlama ve sosyal araştırma projelerini ödüllendirmek için bu yıl dokuzuncusunu düzenlediği Baykuş Ödülleri Töreni’nde Ipsos; 5 farklı kategoride toplam 7 ödüle layık görüldü.

Ödül alan projeler incelendiğinde; yeni bir iş alanına girişte, ürün ya da marka lansman veya relansmanında, marka konumlandırma ile yeniden konumlandırma alanında etkin kullanılan araştırmalar, müşteri ve çalışan deneyimini ölçümleyerek fark yaratan projeler, Ipsos’un yurtdışında sahasını gerçekleştirdiği ve Türkiye ekibinin raporladığı çalışmalar ve içgörüce zengin ve etki yaratan işler dikkat çekti.

Ipsos; Vizyoner, Memnun, İnatçı, İçgörülü ve Global olmak üzere beş farklı kategoride ödül almayı başardı. Böylelikle Ipsos, araştırma verenleri için gerçekleştirdiği projelerin iş sonuçlarına olumlu etkisini ödüllerle de göstermiş oldu. Araştırma Şirketlerinin, Araştırma Veren Firmalar ve Veri Toplama Şirketleriyle başvurduğu Baykuş Ödülleri Töreni, 12 Ekim akşamı Conrad Hotel’de gerçekleştirildi.

GLOBAL Kantitatif 190 Hayatı Siyah Beyaza İndirgersen Asla Gökkuşağı Göremezsin – Yeni Bir Ürün Keşif Hikayesi IPSOS PEPSICO NG TEKNOLOJİ
İÇGÖRÜLÜ Kantitatif 146 Su Akar yolunu Bulur Devrinin Sonu! IPSOS RECKİTT
İNATÇI Kantitatif 143 Doğru Tedaviyle Kanserle Savaşta İnatçıyız IPSOS PFİZER
MEMNUN Kantitatif 156 Enerjimiz Tam Gaz Dijitalsiz Olmaz ! IPSOS ENERJİSA
MEMNUN Kantitatif 182 Yolcu Uğurlama’dan Misafir Ağırlama’ya… Bir Dönüşüm Hikayesi IPSOS İGA AİRPORT
VİZYONER Karma 154 Bu araba anlatılmaz yaşanır IPSOS TOFAŞ GİRİŞİM& SURVEY
VİZYONER Karma 167 Bir fincan kahvenin kaç penetrasyonu vardır? IPSOS NESTLÉ SURVEY