İstanbul’un yenisi “M-art”

İstanbul’un yenisi “M-art”

İstanbul’un yenisi “M-art”

Şehrin göbeğinde, yeşillikler içinde şehirden bir kaçış noktası yaratan M-art; Dünya mutfağının en iyi örneklerini sunan menüsü, zengin kokteyl seçenekleri ve şehrin merkezindeki sürpriz konumu ile misafirlerine lezzet dolu bir deneyimin kapılarını açıyor.

Dünya mutfağının en güzel örneklerini sunan menüsüyle de dikkat çeken M-art; açık ve kapalı alanı ile sakin ve huzurlu bir ortamda, eşsiz bir ambiyans eşliğinde, kahvaltıdan akşam yemeğine kadar günün her saati konuklarını bekliyor.

Her yemeğe ve her damak tadına uygun farklı tatların olduğu zengin kokteyl menüsü sunan M-art, Dünya mutfağından rafine bir seçki ile tasarlanan menüsünün yanı sıra, geniş şarap kavıyla da dikkat çekiyor.

Sadece akşam yemeklerinde değil, öğlen yemeklerinde de iyi yemek ve kaliteli şarap isteyenlerin ilk tercihlerinden olma iddiasında. Özellikle iş yemekleri ve toplantılar için izole masa seçenekleri de sunan M-art’ın menüsünde mevsiminde yetişmeyen hiçbir ürün ve konserve, kurutulmuş ve dondurulmuş hiçbir malzeme kullanılmıyor.

M-art, mekanın açık alanında yer alan oyun alanı ile çocuklu ailelere de hitap ederek alternatif mekan arayışına cevap veriyor.