Jolly’de kış erken başladı

Jolly’de kış erken başladı

Jolly’de kış erken başladı

Turizm sektörünün öncü isimlerinden Jolly, kış erken rezervasyon dönemini 20 Eylül 2021 tarihi itibariyle başlattı. Misafirlerin kayak, termal, yakın bölge ve doğa tatili planlarını yapabileceği Jolly’de, kış erken rezervasyon döneminde yüzde 45’evaran indirimlere ek olarak seçili otellerdeki konaklamalarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan veya ödemenin sadece dörtte birini yaparak rezervasyon yapmanız mümkün.

2021 KIŞ TATİLİ PEK AVANTAJLI; %45’e VARAN İNDİRİMLERLE BİRLİKTE ÜCRETSİZ TRANSFER HİZMETİ, 1 GECE BİZDEN ve ÇOK DAHA FAZLASI JOLLY MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR!

Sonbaharın başladığı, kış mevsiminin de yaklaştığı şu günlerde doğa ile buluşmak, kayak otellerinde adrenaline doymak veya termal otellerde şifalı sularla tazelenmek için keyifli bir tatilin tadını çıkarmaya ne dersiniz? Jolly sonbahar ve kış mevsimine özel, keyif alacağınız alternatiflerle dolu seçenekleri misafirlerine sunuyor.

1)BİR GECE BİZDEN KAMPANYASI ile ÇOK KALIN AZ ÖDEYİN

Şehirden, stresten, yoğun tempodan uzak el değmemiş tabiatın içinde yer alan doğa otellerinden Abant gölü kıyısındaki Büyük Abant Oteli, Sapanca’da bulunan NG Sapanca, NG Sapanca Enjoy, Elİte World Sapanca Conventİon & Wellness Resort, Yalova’da bulunan Lova Hotel&Spa, Bolu’nun eşsiz tabitatındaki Gazelle Resort & Spa’da yapılacak konaklamalarda, konaklama dönemine göre Jolly misafirlerine özel 1 Gece veya 2 Gece hediye olarak sunulmaktadır.

Şifalı suların merkezi olarak bilinen Afyon’da termal tatilin vazgeçilmez adreslerinden Korel Thermal Resort Clinic&Spa , Sandıklı Thermal Park Hotel, Oruçoğlu Thermal Resort, Akrones Thermal&Spa, Jura Hotels Afyon Thermal, NG Afyon Wellness&Convention’da da rezervasyonlarınıza özel 1 gece ücretsiz!

2)ERZURUM ve KARS HAVALİMANLARINDAN KAYAK OTELLERİNE ÜCRETSİZ TRANSFER HİZMETİ

Jolly’de kristal kar cenneti Erzurum’un en güzel otellerinden Sway Hotels Palandöken, Dedeman Palandöken veya doğal pistleriyle kış turizmi ve kış sporları açısından çok uygun bir yer olan Sarıkamış’ın popüler otellerinden Sarıkamış Kayı resort Otel, Kayı Snow Otel, Royal Özçelik Otel’de yapılacak konaklamalara özel havalimanından otele ve otelden havalimanında gidiş dönüş ücretsiz transfer hizmeti Jolly misafirlerine özel ücretsizdir.