Kapodokya’da yeni yıl masalı

Kapodokya’da yeni yıl masalı

Kapodokya’da yeni yıl masalı

Kapadokya’nın tüm güzelliklerini ortaya koyan Argos in Cappadocia, yılbaşına özel hazırladığı programlarıyla yeni yıla eşsiz bir başlangıç sunuyor.

Güvercinlik Vadisi ve karlar altındaki Erciyes Dağı’nı kucaklayan eşsiz Kapadokya manzarasıyla Argos in Cappadocia, sokak müzikleri ve yeni yıl ruhunu yaşatan ışıkların yanı sıra birbirinden özel sürprizlerle konuklarını bekliyor.

Program, 31 Aralık Cuma günü Kapodokya otel turu ve ardından Müze Salon’da Trio Müzik Grubu’nun keyifli notaları eşliğinde düzenlenecek yılbaşı özel yemeğiyle başlayacak. Aynı gece Bezirhane’da düzenlenecek yılbaşı partisinde misafirler yeni yılı eğlence ve müzik dolu bir atmosferde karşılayacak. Saat 22.00’de başlayacak partide vokal, trompet, saksafon, Dj ve perküsyondan oluşan Cana Çankaya ve ekibi en keyifli şarkılarını seslendirecek.

1 Ocak Cumartesi ise Argos in Cappadocia misafirleri yeni yılın ilk gününü Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı’na bakan manzarasıyla karlar altındaki Kapadokya’yı seyrederek karşılayarak brunch keyfi yapacak.

31 Aralık Müze Salon gala yemeği ve yemek şarap paketinin dahil olduğu, 2, 3 ve 4 gecelik Argos in Cappadocia yılbaşı paketleri 2 kişilik 690 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor .