Pause Dergi, Pause Food

Marina Vista bu yaz misafirlerini mavi yolculuğa çıkarıyor

Marina Vista bu yaz misafirlerini mavi yolculuğa çıkarıyor

Bodrum’un merkezinde çok özel bir konumda yer alan ve bu yıl tamamen yenilenen DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista, yeni sezona, misafirlerinin konaklamasına keyif katacak tekne turu paketleriyle giriş yapıyor.

Pause Dergi, Pause Travel

Yeni sezonda tamamen yenilenen otel, tekne turlarını deneyimlemek isteyen misafirlerine gün batımı ve yarım günlük tekne turu seçenekleri sunuyor.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista misafirlerini ağırlayacak olan teknelere yiyecek içecek servisini de, talep doğrultusunda Hilton’un deneyimli şefleri hazırlıyor.

Pause Dergi, Pause Food

Marina Vista’nın tekne turu paketlerine katılmak isteyen misafirler, gün batımı ve yarım günlük tekne turu konseptleri arasından dileğini seçebiliyor; tekne türleri gelen talebe göre belirleniyor.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista misafirleri, Bodrum’un vazgeçilmez aktivitelerinden olan tekne turu ile Aspat, Kargı, Cennet ve Akvaryum gibi Bodrum’un en güzel koylarını keşfetme imkanı buluyor.

Pause Dergi, Pause Travel

Sıcak ve samimi yeni nesil meyhane konsepti “Buselik” açılıyor

Haziran ayında DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista’nın içerisinde hizmete girecek olan “Buselik” ise yeni nesil meyhane konseptinin en güzel örneklerinden biri olarak karşımıza çıkacak. Sadece akşam yemeği servisinin yapılacağı mekanda, taze deniz ürünleri ve Ege’nin meşhur ot ve sebzeleri ile hazırlanan leziz mezeler misafirlerin beğenisine sunulacak.

Otel, 7’si süit 92 misafir odası, begonvillerle bezeli saklı bir cennet olan ferah avlusu, gün boyu hizmet veren ve dünya mutfağından lezzetler sunan Big Chefs restoranı, yetişkin ve çocuk havuzları, fitness salonu, sauna ve buhar odaları ile Bodrum’u tek adımda yaşamak isteyen misafirlerini bekliyor.