Novikov, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul‘da

Novikov, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul‘da

Novikov, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul‘da

Novikov, büyüleyici İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan, muhteşem Boğaz manzarasına sahip Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’u içinde açıldı.

Modern Asya ve İtalyan mutfaklarının uluslararası temsilcisi Novikov Restaurant & Bar, tecrübeli restoran işletmecileri Arkadiy Novikov (Novikov Group) ve Anton Pinskiy’nin (Pinskiy & Co) önderliğinde, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un nefes kesici atmosferinde dünyanın dört bir yanından seçkin misafirlerini ağırlamaya başladı!

Executive Chef Clifton Ian Muil’in rehberliğinde hünerli şefler, en kaliteli sezonluk malzemeleri kullanarak konuklara olağanüstü bir gastronomi şöleni yaşatıyor. Mekanın modern ve sofistike tarzıyla dikkat çeken tasarımı ise rafine detayları içinde barındırıyor. Natürel renk paleti ve malzeme seçimleri dingin ve çarpıcı bir atmosfer yaratırken, şık dekorasyon unsurları, lüks algısını zarifçe pekiştiriyor. Boğaza nazır geniş teras ve bahçe alanları ile Novikov Istanbul, şehrin ve uluslararası elitlerin en seçkin buluşma noktası olarak öne çıkıyor.

Zengin içki menüsü ve özgün miksoloji felsefesini misafirlerinin beğenisine sunan Novikov Lounge Bar, eşsiz Boğaz manzarasının yanı sıra, çağdaş tasarımı ve etkileyici mimari ögeleriyle de göz dolduruyor. Otelin Boğaz’a nazır bahçesinde, masmavi deniz suları ile iç içe geçen havuz kenarında harika bir konuma sahip Novikov Pool Bar da enfes kokteylleri ve keyifli müzik ziyafeti eşliğinde konuklarına eğlenceli anlar vadediyor.