Nusr-Et’in 28’inci restoranı Riyad’da açıldı

Nusr-Et’in 28’inci restoranı Riyad’da açıldı

Nusr-Et’in 28’inci restoranı Riyad’da açıldı

Nusr-Et’in global marka olma yolculuğundaki 28’inci restoranı Riyad’da görkemli bir açılışla yeme-içme tutkunlarını ağırladı.

Riyad’ın en prestijli lokasyonlarından U Walk’ta 200 kişilik kapasite ile hizmet verecek yeni restoran, yerel mimariye modern ve zamansız bir dokunuş katan 2 katlı binasında hizmet veriyor.

Nusr-Et restoranlarının önemli simgelerinden “Açık Mutfak” ve sergileme tezgahı ile ultra premium steakhouse menü içeriğinin yanı sıra taze sıkım meyve suları ile hazırlanan imza mocktail’ler Riyad menüsünün öne çıkan lezzetleri arasında dikkat çekiyor. Özel pişirme teknikleri kullanılarak hazırlanan en kaliteli et seçkileri, yaratıcı yemek sunumları ile sıra dışı bir deneyim sunan restoran, misafirlerini lezzetli bir gastronomi yolculuğuna davet ediyor. Yaratıcılığın kültürel deneyimle buluştuğu 24 ayar altın kaplama lezzetler de yeni restoranın menüsünde öne çıkan detaylar arasında.

Markanın özel ağırlama hizmeti kapsamında kurgulanan “private dining” ayrıcalığına sahip ilk restoranı olma özelliğini de taşıyan Nusr-Et Riyad, gerektiğinde tek bir alan olarak birleştirilebilecek esneklikte, 3 adet private dining mekanı ile misafirlerini ağırlıyor.

Adres: Prince Turki Ibn Abdulaziz Al Awwal Rd, UWalk – Riyad Tel: +966 11 494 5120