Pişirmede dijitalin kolaylığı

Pişirmede dijitalin kolaylığı

Pişirmede dijitalin kolaylığı

İtalyan tasarımlarındaki estetik, performans ve kullanım kolaylığı ile kullanıcılarına ayrıcalıklı bir deneyim sunan De’Longhi, Multigrill Serisi’nde yer alan dijital yönlendirmeleri ile ızgara alanında bir ilke imza atıyor.

Kullanıcılarına ızgara deneyimi sunan De’Longhi Multigrill’in akıllı uygulamaları; pişirmek istenilen gıdanın türüne ve miktarına göre en iyi plaka konumu, sıcaklık ve pişirme süresi ayarları konusunda tavsiyede bulunuyor, ızgarada her seferinde mükemmel sonuç vadediyor. Ayrıca De’Longi Recipe Book uygulaması ile denenebilecek bir dizi lezzetli yeni yemekle dolu bir tarif kitabı da kullanıcılara Appstore ve GooglePlay aracılığı ile sunuluyor.

Bir tost makinesinden daha fazlasını bekleyen kullanıcılar için benzersiz tasarım ve yüksek kaliteli ürünler kullanarak üretilen Multigrill Easy serisi, çıkarılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir döküm plakaları ve yağ tepsisi ile hem sağlıklı hem de pratik olarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Ayrıca ürün fonksiyonel tasarımı sayesinde dikey saklama imkânı da sunuyor.