Pürsu’dan “Eşsiz Bir Su” reklamı

Pürsu’dan “Eşsiz Bir Su” reklamı

Pürsu’dan “Eşsiz Bir Su” reklamı

Koç Topluluğu Şirketleri’nden Balkaynak A.Ş. markası olan Pürsu , “Eşsiz Bir Su” sloganıyla ve dengeli mineral yapısı sayesinde vücudun eşsiz dengesini koruduğuna dikkat çektiği yeni reklam filmlerini yayınlamaya başladı. Dengeli mineralli doğal kaynak suyu Pürsu, ayrıca üzerinde Uludağ’ın birbirinden güzel çiçeklerinin yer aldığı yeni cam şişeleri ve diğer özel tasarım ambalajlarıyla geniş yelpazedeki yeni ürün ailesini tüketiciyle buluşturdu.

Yeni ürün ailesini, üç ayrı filmden oluşan animasyon reklam serisiyle anlatan Pürsu, reklam filmlerinde; vücudun eşsiz yapısına ve Pürsu’nun eşsizliğine vurgu yapıyor.  Yeni ürün ailesine de dikkat çeken Pürsu, dengeli mineral yapısı sayesinde vücut dengesini koruduğunun da altını çiziyor.

Türkiye’nin lider su markalarından biri olmayı ve yaptığı yeniliklerle sektörde fark yaratmayı hedefleyen Pürsu, sunduğu her bir ürünü en taze ve doğal şekliyle tüketicilerin beğenisine sunuyor. Uludağ ve Nazilli’deki iki kaynağıyla hizmet veren Pürsu, Türkiye’nin 36 ilinde ürünlerini tüketicisine ulaştırıyor.