Sağlık yaşam aktiviteleri

Sağlık yaşam aktiviteleri

Sağlık yaşam aktiviteleri

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort bünyesinde konumlanan Fit Life Spa& Wellness Center’da sağlıklı yaşam aktiviteleri ile misafirlerini zinde bir yaşama davet ediyor.

Yogaya başlangıç, karın hareketleri ve esneme, çapraz fitness, mat pilates, fonksiyonel eğitim, orman yürüyüşü ve esneme gibi özel etkinliklerle Elite World Sapanca’nın misafirleri bir yandan keyifli zaman geçirirken bir yandan da yaşam kalitelerini yükseltiyor.

Maksimum 12 kişi ile haftanın 7 günü 10.00-10.45 ve 15.00-15.45 saatleri arasında gerçekleştirilen derslere katılmak isteyen Elite World Sapanca’nın misafirleri Fit Life Spa& Wellness Center’a rezervasyon yaptırabiliyor.

Elite World Sapanca’nın bu özel etkinliklerine 14 yaş ve üzerindeki misafirler aileleri olmadan dahil olabilirken, 12-14 yaş aralığındaki konuklar ise aileleri  ile birlikte katılabiliyor. Doğa yürüyüşleri ise maksimum 15-25 kişi ile sınırlı olarak gerçekleştirilebiliyor.

Elite World Sapanca’nın yetişkin misafirleri bu özel etkinliklerden faydalanırken minik konuklar ise cumartesi günleri 6-12 yaş grubu için organize edilen  özel çocuk aktivitelerinde veya  Gymboree- Kids Club tarafından haftanın her gunu için hazırlanan eğlenceli ve eğitici aktivitelerle farklı bir deneyim yaşayabiliyor. Ahşap, bez çanta boyama, takı tasarım atölyesinin yanı sıra; 1-3 yaş grubuna özel oyun hamuru, duyusal oyunlar ve 4-12 yaş gruplarına özel ise seramik yapımı, taş boyama etkinlikleri ile siz saslıklı yaşam aktiviteleri yaparken çocuklarınız yeni hobiler edinebiliyor.