Sevgililer Günü hediyesi “Hürrem Sultan Hamamı”

Sevgililer Günü hediyesi “Hürrem Sultan Hamamı”

Sevgililer Günü hediyesi “Hürrem Sultan Hamamı”

Sultanahmet ve Ayasofya Camileri arasında yer alan tarihi ‘Hürrem Sultan Hamamı’, Sevgililer Günü’nde sevdiklerine unutulmaz bir hediye vermek isteyenler için oldukça çekici bir alternatif sunuyor.  Hamam özel “Ab-ı Hayat” bakımı ile hem kendilerini hem sevdiklerini şımartmak isteyenlere özgün bir deneyim yaşatıyor.

Arındırıcı geleneksel kese uygulaması ile başlayan ve göbek taşında köpük masajı ile devam eden Ab-ı Hayat, erguvan özlü nemlendirici ve sıkılaştırıcı tüm vücut kil maskesi ile derinlemesine bir temizlik vadediyor. Ardından erguvan masaj yağı eşliğinde uygulanan, sinir sistemini olumlu yönde etkileyerek kişiyi strese dayalı semptomlardan uzaklaştırıp rahatlamasını sağlayan aromaterapi masajı ile ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor.

Erkekler ve kadınlar için ayrı olarak tasarlanan ve günümüzde de bu özelliğini koruyarak hizmet veren hamamda ayrıca anti-stres masajı, sırt masajı, ayak masajı gibi özel uygulamalar misafirlere rahatlama ve yenilenme sağlıyor.

Osmanlı şerbeti ve lokum gibi lezzetleri, özel olarak hazırlanmış hamam müzikleri, ortaya yayılan mis gibi erguvan kokusu ve tecrübeli eller ile yapılan bakımlarıyla beş duyuya hitap ediyor.

Bilgi ve rezervasyon için: 0 212 517 35 35