Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts kapılarını açıyor

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts kapılarını açıyor

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts kapılarını açıyor

Hilton’un lüks koleksiyon markası LXR Hotels & Resorts Ailesinin Türkiye’deki ilk oteli Susona Bodrum, 8 Nisan’da kapılarını açıyor.

Susona Bodrum LXR Hotels & Resorts; her biri modern ve sofistike dizayn edilmiş deniz manzaralı farklı boyutlarda 70 odası, suiti ve kendine ait özel havuzlu, bahçeli 4 yatak odalı villaları ile deniz ve doğayı keyifli bir atmosferde buluşturuyor.

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts

Villa misafirlerine özel olarak tahsis edilen iskelelerden, Executive Chef Gökhan Sınmaz tarafından hazırlanan kişiselleştirilmiş menü eşliğinde villa bahçesinde lezzetli bir gastronomi yolculuğu vaadediyor.

Susona Bodrum’un imza restoranı Malva, lokal ve gurme bir mutfağa sahip olmakla birlikte muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde gastronomik bir deneyim sunuyor.

Diğer restoranı Ezi, Türk ve Dünya Mutfağı lezzetlerini ‘Bahçeden Sofraya’ (Farm to Table) konseptiyle sunarak tüm gıdaları mevsiminde harmanlayıp menülerini aylık olarak servis ediyor.

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts

Mayıs ayında hizmete girecek olan Bodrum’un en büyük iskelesine sahip Frankie Beach Club’ı da bünyesinde barındıran Susona Bodrum’da ayrıca dört farklı iskele ve plaj alternatifleri arasından dilediğinizi seçerek sakin ve size özel bir plaj keyfi yaşayabilir ya da eğlenceli dakikalar geçirip gün boyu deniz ve kumsalın tadını çıkarabilirsiniz.

“Power Lunch” konsepti ile de uzun ve eğlenceli öğle yemekleri deneyimi sunan Frankie Beach’in hemen yanında, Mayıs ayında kapılarını açan yeni uzak doğu mutfağı restoranı olan Nama Sushi & Raw Bar da bulunuyor.

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts

Eşsiz bir tatil deneyimiyle birlikte, Susona teknesi eşliğinde gün batımı turu, kişiye özel tekne transferleri, gruplara özel etkinlik alanları ile Susona Bodrum bu yıl unutulmaz anılar yaşatmaya davet ediyor.