The Bodrum EDITION’da yaz devam ediyor

The Bodrum EDITION’da yaz devam ediyor

The Bodrum EDITION’da yaz devam ediyor

The Bodrum EDITION sezon boyunca tatil anlayışına farklı bir soluk getirmeye devam ediyor.

The Bodrum EDITION, Ağustos ayı için hazırladığı benzersiz programıyla misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatarak onları Tilkicik koyunda hayat bulan bir Ege ütopyasıyla tanıştıracak.

BRAVA’nın eşsiz mutfağını müzik eşliğinde tadın

Ünlü şef Diego Muñoz’un imzasını taşıyan Peru ve Latin Amerika konseptli “BRAVA” muhteşem çevresi, mevsim malzemelerine göre özel olarak hazırlanan menüsü ile adeta Ege kıyılarına eşsiz bir Latin lezzeti getiriyor. Özel yemek konseptinin yanı sıra BRAVA bu yaz renkli eğlence programı ile tatili unutulmaz kılıyor. Ağustos ayı boyunca her Perşembe Allen Hulsey saat 21’den itibaren BRAVA’da sahne alırken, Cuma ve Cumartesi akşamı DJ Berk Büyükakın ile konuklar keyifli anlar yaşayacak. Cumartesi akşamları DJ Berk Büyükakın’e Tai The Percussionist eşlik ederek gecenin ritmini arttıracak.

The Bodrum EDITION

Dünyaca ünlü DJ Behrouz her Cuma Beach Club’da

Otelin gözlerden uzak bembeyaz kumlu plajın yer aldığı Beach Club, kokteylleri ile yeme-içme ve eğlenceyi bir araya getiriyor. Ege Denizi’nin sonsuz maviliğine açılan Beach Club’ta her Cuma saat 16:00 ve 20:00 arasında Chillout Sessions by Behrouz” etkinliği düzenleniyor.

The Bodrum EDITION

Resident artist workshoplarıyla sanatın bir parçası olun

Dinlenmek ve eğlenmek kadar yaratıcılığa da önem verenler için The Bodrum EDITION, bu sezonda da renkli sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapıyor. Ağustos ayı boyunca pazartesi günleri hariç Cold Neon, Composite Neon, Spray and Markers gibi duyguları kelimelerin gücü ve neon enerjisiyle ortaya çıkarabilecek çeşitli neon workshopları Tuba Elmas liderliğinde renkli sanat aktivitesine dönüşecek.

HAFTALIK PROGRAM

Her Perşembe:

BRAVA’da saat 21 itibariyle: House müziği Türk harmanlayan Allen Hulsey

Her Cuma:

Beach Club’da saat 16 itibariyle: Chillout Sessions by Behrouz (Progressive/deep house)

BRAVA’da saat 21 itibariyle: Berk Büyükakın (Funky & Disco)

Her Cumartesi:

BRAVA’da saat 21 itibariyle:  Tai The Percussionist eşliğinde Berk Büyükakın (Funky & Disco)