World Expo’yu ücretsiz ziyaret edin

World Expo’yu ücretsiz ziyaret edin

World Expo’yu ücretsiz ziyaret edin

Expo 2020 Dubai’nin Premier İş Ortağı ve Resmi Havayolu Emirates, yolcuların bölgede kendi alanındaki en büyük etkinlik olan World Expo heyecanını yaşaması için özel bir kampanyayı hayata geçirdi.

1 Ekim 2021 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve sabırsızlıkla beklenen mega etkinlik boyunca Dubai’yi ziyaret eden veya Dubai üzerinden seyahat eden Emirates yolcuları, Emirates’ten rezervasyon yaptırdıkları her uçuş bileti için ücretsiz bir Emirates Expo Günlük Giriş Bileti hakkı kazanacak.

Bu özel kampanya, 1 Ekim 2021 – 31 Mart 2022* tarihleri arasında Dubai’ye veya Dubai üzerinden yapılacak tüm gidiş dönüş seyahatler için geçerli olacak. Kampanya,  First Class, Business Class ve Ekonomi Class biletler için geçerli olup Emirates üzerinden satın alınan flydubai uçuşu biletlerini ve Dubai’de en az altı saatlik aktarmayla Emirates’in global uçuş ağındaki herhangi bir noktaya yapılacak olan seyahatleri kapsıyor. Seyahatleri BAE dışında başlayan tek yön bileti olan yolcular, Dubai’ye veya Dubai’den aktarmalı başka bir noktaya seyahat etmeleri halinde minimum aktarma süresinin karşılanması koşuluyla ücretsiz Expo Günlük Giriş Bileti hakkı kazanacak.