Wyndham yeni mobil uygulamasıyla teması azalttı

Wyndham yeni mobil uygulamasıyla teması azalttı

Wyndham yeni mobil uygulamasıyla teması azalttı

90 ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle hizmet veren Wyndham Hotels & Resorts, yeni mobil uygulamasını iOS ve Android platformlarında kullanıma sunduğunu açıkladı.

Uygulama, hem seyahat edenlerin, hem de otellerin pandemi şartlarının gerekliliklerine cevap verecek yenilikçi ve dijital çözümler aradığı bir dönemde, konaklama sırasında faydalanılabilecek ve teması azaltan özellikleri ön plana çıkarıyor.

Wyndham’ın yeni mobil uygulamasının sunduğu başlıca imkanlar arasında rezervasyon yapmayı kolaylaştıran özellik ve işlevler de yer alıyor.

Mobil Check-In / Check-out – ABD genelinde yaklaşık 300 otelde bulunan ve daha da yaygınlaşması planlanan bu özellik sayesinde misafirler check-in ve check-out işlemlerini mobil olarak gerçekleştirebiliyor ve böylece otel personeliyle temaslarını azaltabiliyor.

Lightning BookSM – Karayoluyla seyahat edenler için tasarlanan bu özellik sayesinde misafirler en yakınlarındaki Wyndham otelini bulabiliyor ve konaklamaları için rezervasyonlarını yalnızca üç dokunuşla gerçekleştirebiliyor. Misafirler aynı zamanda otel ile aralarındaki mesafeyi gerçek zamanlı olarak takip edebiliyor ve tercih ederlerse rezervasyonlarını Wyndham Rewards® puanlarıyla da yapabiliyor.

Dijital Oda Anahtarı – Bu yıl ABD pazarında Wyndham Grand Bonnet Creek (Orlando, Florida) ve Wyndham Grand Rio Mar (Rio Grande, Porto Riko) gibi bazı tesislerde başlayacak uygulama sayesinde misafirler, oda anahtarlarını cep telefonları aracılığıyla dijital olarak teslim alabiliyor ve konaklamaları süresince kullanabiliyor. Uygulamanın daha çok yerde benimsenmeye başlamasıyla bu özelliğin önümüzdeki 12 ay içinde diğer otel ve resort tesislerde de yaygınlaşması bekleniyor.