Yapı ve ses kalitesi olarak standartları belirliyor

Yapı ve ses kalitesi olarak standartları belirliyor

Yapı ve ses kalitesi olarak standartları belirliyor

İki-yönlü akustik tasarımla birleştirilmiş 10mm’lik dinamik ve dengelenmiş armatür sürücüler; olağanüstü, zengin, detaylı Fidelio ses kalitesini garanti ediyor.

Geliştirilmiş hibrit gürültü engelleme sistemi ve kusursuz pasif ses izolasyonu, en gürültülü ortamlarda bile üst düzey ses kalitesi sunmak için tasarlandı.

Altı farklı boyutta tasarlanan kulakiçi kulaklık silikonu ve üç adet ComplyÔ  köpük kulaklık ucu; kullanım sırasında mükemmel uyum ve konfor sağlıyor.

LDAC codec desteği ve Kablosuz 5.2 Bluetooth teknolojisi, yüksek çözünürlüklü kablosuz ses kalitesi amacıyla güvenilir bağlantı sunuyor.

Aktif Gürültü Önleyici özelliği açıkken 9 saatlik pil ömrü ve şarj kutusuyla 25 saatlik çalma süresi sunuyor

Toplamda iki saatte full şarj edilebilen kulaklık, 15 dakikalık hızlı şarjla ekstra bir saat daha çalma süresi sağlıyor.

Premium Fidelio kulaklıklar Avrupai tasarımı, metal ve Muirhead deri detaylarıyla göze çarpıyor. Siyah ve gümüş olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunuluyor

Philips Kulaklık Uygulaması üzerinden ses ayarı yapılabiliyor ve önceden ayarlanmış Aktif Gürültü Önleyici modlarına kolayca erişim sağlanıyor.