Yeni kokteyl bar; Galata Seven Hills

Yeni kokteyl bar; Galata Seven Hills

Yeni kokteyl bar; Galata Seven Hills

Şehrin dinamik atmosferini eşsiz bir manzara ile birleştiren, özel reçeteli kokteylleri ve sunumlarıyla lüks bir hizmet sunan Galata Seven Hills hem eğlenmek hem de yemek yemek için farklı bir rota arayanların yeni alternatifi oluyor.

Sezonluk malzemelerle hazırlanan birbirinden özel kokteylleri ve renkli tabaklarıyla öğle ve akşam yemekleri de için her zevke uygun alternatifler sunuyor. Servisi ve kaliteli hizmetiyle çok beğenilen mekânın geniş yelpazeli kokteyl menüsündeki her bir tat kendinden beklenenden fazlasını veriyor.

Her aşamada oldukça titiz bir gıda güvenliği politikası uygulayan Galata Seven Hill’ ın kendine özgü imza lezzetler arasında; Kaburgalı banduma, miso soslu morino ve somon bowl yer alıyor. Sushiler konusunda da iddialı olan mekanda paylaşımlıklar olarak Gillardeau istiridye, Beluga havyar, levrek ceviche, dilli tartine mutlaka denenmesi gerekenler arasında bulunuyor. Tatlı etabında ise Mochi, kusursuz bir tamamlayıcı rolünü üstleniyor

Haftanın 7 günü 12:00 / 02:00 saatleri arasında hizmet veren Galata Seven Hills rezervasyon sistemiyle misafirlerini kabul ediyor.

Galata Seven Hills, Galataport Paket Postanesinde yer alıyor. Adres : Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Kemankeş Cad. No:42 Beyoğlu – İSTANBUL