Yeni yılın ruhu Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da yaşanıyor

Yeni yılın ruhu Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da yaşanıyor

Yeni yılın ruhu Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da yaşanıyor

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, yeni yıl ruhunu eşsiz lezzetler, keyifli ikramlar ve sürprizli hediyeler ile deneyimlemek isteyen misafirlerini ağırlıyor.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, yeni yıl ruhunu yaşatacak benzersiz içerikleri ile misafirlerini ağırlıyor. Müzik dinletilerinden ikonik yeni yıl lezzetlerine, atlıkarıncadan neşeli yeni yıl dekorlarına, özel ikramlardan küçük misafirler için hazırlanan yılbaşı aktivitelerine sevdiklerinizle mutlu anılar biriktireceğiniz harikulade ve dopdolu bir yeni yıl programı sunuyor.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul

Yeni yıla özel lezzetler

İstanbul’un imza restoranları arasında yer alan Olea & The Bar, yeni yıla özel dokunuşlar ile hazırladığı lezzetleri ve enfes kokteyllerinden oluşan menüsü ile Noel ve yılbaşı gecesi unutulmayacak bir gastronomi deneyimi yaşatacak.

Olea & The Bar, yeni yıl menüsünde parmesanlı trüf yağı ve kabak çekirdeği ile lezzetlendirilen balkabağı çorbasından, porcini mantarlı safranlı ravyoliye her tabakta mükemmel lezzetler sunuyor. Ana yemek olarak ise ızgara dana bonfile ve levrek balığı olmak üzere iki farklı seçenek ile misafirlerini ağırlayan Olea & The Bar, ile yeni yıl ruhunu zirveye taşıyor.

Noel ve yeni yıl boyunca MO Cake Shop’un misafirleri için özel olarak hazırladığı yılbaşının ikonik lezzetlerinden Christmas Stollen, Panetonne, Ginger House, Noel kurabiyeleri ve Bosphorus Lounge’da sunulacak sıcak çikolata ve ikramlar ise yeni yıl coşkusunu ikiye katlıyor.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul

Yeni yılın coşkusunu yaşatacak müzikler

17-31 Aralık tarihleri arasında her gün Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un lobi alanında 16:00 -20:00 saatleri arası arp solosu, flüt ve çello dinletisi ile keyifli saatler geçirirken, Noel ve yeni yıl gecesi Olea & The Bar’da sergilenecek DJ performansı ile yeni yıl ruhunu doyasıya yaşayacaksınız.

Yılın ilk kahvaltısı

Novikov Istanbul’un dünyaca bilinen Sushi ve deniz ürünleri seçkisi, The Mandarin Cake Shop’un ev yapımı tatlıları ve İtalyan mutfağının sevilen lezzetleriyle donatılan efsanevi Mandarin Oriental Brunch, yeni yılın ilk sabahında sürpriz ikramları ve yeni yıl ruhunu yansıtan şık dekorasyonu ile misafirlerini ağırlayacak.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, yeni yıl döneminde konaklayan misafirlerine ayrıcalıklı sürprizler sunuyor. Misafirler, odalarda yılbaşı temalı özel lezzetler karşılanırken, 31 Aralık akşamı ise Bosphorus Lounge’da ikramlar ile eşsiz bir yeni yıl deneyimleyecekler. Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un gelenekselleşen atlıkarıncası ve kardan adamı ise bu yıl genç misafirlerin yine vazgeçilmez eğlencesi olacak.