Boğazda brunch keyfi

Boğazda brunch keyfi

Boğazda brunch keyfi

Boğaz’ın etkileyici manzarasına karşı konumlanan Four Seasons Hotel Bosphorus, Aqua Restaurant, pazar günlerinin özlenen brunch’larına yeniden başlıyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus, Aqua Restaurant

Çok sevilen brunch’larını pazar günleri 12:30-15:30 saatleri arasında sunan mekan, lezzetli ve geniş seçeneklerle  keyifli buluşmalara ve güzel sohbetlere ev sahipliği yapıyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus, Aqua Restaurant

Otelin Baş Aşçısı Savaş Aydemir ve Pasta Şefi Adil Çakıcı ile hünerli ekipleri tarafından hazırlanan yaratıcı lezzetler ile buluşturuyor.

Her sene olduğu gibi Four Seasons restaurantlarının öne çıkan lezzetleri brunchta misafirlerin damak lezzetine sunulurken bu senenin dikkat çeken lezzetleri arasında İstiridye ve Cağ Kebap yer alıyor. Misafirler sezonun en taze ürünlerine göre Paella ve balık büfesi gibi sürpriz lezzetlerle buluşuyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus, Aqua Restaurant

Çocuklar için eğlenceli bir aktivite

Brunch saatlerini keyifli geçirmesi ve farklı bir deneyim yaşaması için sunulan hamurlarla kendi kurabiyelerini yapan çocuklar eğlenceli vakit geçirirken  otelde pişirilen kurabiyelerinin de tadına varıyorlar.

Aqua, brunch’ta bir araya gelen misafirlerine ‘Purple Hand Band’in caz ve pop performansı eşliğinde güzel bir brunch deneyimi yaşatıyor.