Çikolatanın serinleten hali

Çikolatanın serinleten hali

Çikolatanın serinleten hali

Çikolatayı çok severken aynı zamanda serin bir tat arayanların vazgeçemediği lezzetlerin başında çikolatalı dondurma geliyor.

“Ne yiyorsak onu sunarız” mottosuyla doğru dondurma üretmek için yola çıkan Serez Dondurmacısı, birbirinden leziz 46 dondurma çeşidi içerisinde yer alan çikolatalı dondurmalarıyla ansızın gelen çikolata isteğini her mevsim kusursuz bir biçimde karşılıyor. Kendi ürettiği çikolatalardan elde ettiği, içerisinde şekersiz ve düşük kalorili çikolatalı dondurmaların da bulunduğu 8 farklı çeşidiyle damaklarda iz bırakan Serez Dondurmacısı, ezber bozan bu lezzetleriyle çikolata tutkunlarına gerçek bir keyif yaşatıyor.

Çikolatalı, duble çikolatalı, Antep fıstıklı çikolatalı, muzlu çikolatalı, vişneli çikolatalı dondurma ve yüzde 83 bitter çikolata sorbe başta olmak üzere menüsüne 8 farklı damak çatlatan lezzet sığdıran Serez Dondurmacısı, dondurmanın tazeleyen enerjisini gerçek kakaonun karşı konulmaz aromasıyla buluşturuyor.

Serez Dondurmacısı, formuna dikkat eden ancak kendini çikolata mutluluğundan mahrum etmek istemeyenleri de unutmuyor. Yüksek lif içeren proteinli çikolatalı ve sadece taze sütten gelen laktozla tatlandırılan şekersiz çikolatalı dondurmalarıyla formuna dikkat edenlere lezzetli bir alternatif sunuyor. Serez Dondurmacısı bu iki eşsiz lezzetiyle daha hafif bir seçenek arayanların da tercihi oluyor.