Pause Food, Pause Dergi

Dünyaca ünlü şefler buluşuyor

Dünyaca ünlü şefler buluşuyor

Finesse, Temmuz ayında a la carte restoranı Chef’s Kitchen’da yine birbirinden yetenekli şefleri ağırlayacak. Antalya’nın dünyaca ünlü lezzet duraklarından 7 Mehmet Restoran’ın baş şefi Mehmet Akdağ 5-17 Temmuz’da, “Dünyadaki trendleri belirleyen son 10” arasında gösterilen İspanyol şef Joanna Artiedaise ise 19-25 Temmuz arasında özel menülerini Finesse misafirleri için hazırlayacak.

5-17 Temmuz arasında Chef’s Kitchen’ı, Antalya’nın önde gelen restoranlarından 7 Mehmet Restoran’ın üçüncü kuşak temsilcisi, mekanın işletmecisi ve baş şefi olan Mehmet Akdağ yönetecek. Modern Akdeniz lezzetleri ve geleneksel Türk mutfağı üzerine uzman Akdağ, Finesse misafirleri için çok özel lezzetler hazırlayacak.

19-25 Temmuz arasında ise Chef’s Kitchen’ın yönetimi İspanyol şef Joanna Artiedaise’e geçecek. Barcelona’da yer alan Xô-cô-la’nın baş şefi olan ve kariyerine Martín Berasategui ile Pedro Subijana gibi Michelin yıldızlı şeflerin restoranlarında devam eden yetenekli şef, 2017’de Pastry Revolution tarafından “Dünyadaki trendleri belirleyen son 10” listesine dahil edilmişti.

Paloma Finesse Side

Adres: Sorgun Mah. Acısu Mevkii Sokak No: 24, 07601 Antalya

Telefon: 0850 440 0000