Eğlencenin adı “Efrouz”

Eğlencenin adı “Efrouz”

Eğlencenin adı “Efrouz”

Anadolu Yakası’nın en gözde mekânı Efrouz, benzersiz bir eğlence deneyimi yaşamak isteyenleri seçkin lezzetleriyle buluşturuyor. Lübnan mutfağını geleneksel Türk lezzetleriyle harmanlayan mekân, muhteşem ambiyansında misafirlerine bol müzikli ve sürprizli geceler yaşatıyor.

Tiyatrocu ve aynı zamanda şovmen Reşat Gümüştaç’ın özel kostümleriyle hazırladığı ‘Amanda İş Başında’ adlı Cabaret Show, mekânı farklı kılan başlıca özelliklerinden sadece biri. Efrouz’da sürprizler bitmiyor! Mekanın konseptine uygun olarak, darbuka ritim şov ve Oryantal Zülal’in uçuşan tüllerle hazırladığı göz kamaştırıcı dans gösterisiyle konuklar keyifli saatler yaşarken, Müzik Direktörü Sezer Yavuz’un parçalarıyla gecenin ritmi yükseliyor.

Şef Rıza Baylan’nın füzyon dokunuşlar yaparak yeniden yorumladığı soğuk, sıcak özel mezeleri ve ana yemekleri ise adeta damaklarda sıra dışı bir lezzet şöleni yaşatıyor. Efrouz’un mutlaka denenmesi gereken bazı imza yemekleri arasında; Babaganush, Tabouleh, Fellah Köftesi, Yaprak Sarma, Falafel, Çıtır Mantı ve Ağır Ateşte Pişirilmiş Izgara Dana Madalyon yer alıyor.