Four Seasons Hotel Bosphorus yaz mevsimine hazır

Four Seasons Hotel Bosphorus yaz mevsimine hazır

Four Seasons Hotel Bosphorus yaz mevsimine hazır

Four Seasons Hotel Bosphorus, yaz aylarını farklı yeme içme alanları, birbirinden çeşitli gurme lezzetleri, eğlenceli programlarla karşılıyor.

Bu yaz da Executive Chef’i Görkem Özkan ve ekibinin lezzetlerini ve farklı zevklere hitap eden canlı müzik performanslarını ferah terasındaki zengin lezzet duraklarında yaşamaya davet ediyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus yaz mevsimine hazır

Aqua; benzersiz menüsü ile deniz ürünlerinde iddiasını ortaya koymaya devam ediyor. Özenli servisi, Executive Chef Görkem Özkan ve ekibi tarafından her daim taze ve mevsimsel malzemelerle hazırlanan menüde; havyar, ahtapot, karides, istiridye, ıstakoz gibi deniz ürünleri, bu mutfağın tutkunlarına iştah kabartan bir deneyim sunuyor.

Yalı Teras; Four Seasons Hotel Bosphorus’un bu seneki sürprizlerinden biri ise Sokak Müzisyenleri. Genç, lokal sanatçılara olan desteğini önceliklendiren otel, şehrin vazgeçilmez simgeleri haline gelen sanatçıların güzel müziklerini misafirleri ile buluşturarak yeni bir deneyime imza atıyor.

  • Pazar ve pazartesi geceleri Aslı Güral’ın piyano performansı
  • Salı akşamları Sushi N More ile lezzet dolu bir deneyim ve Hülya Uysal’ın saksafon melodileri
  • Çarşamba günleri farklı çeşitlerle hazırlanan bao bun’lar ve Subway Jazz Station grubunun jazz şarkıları
  • Perşembe’ler margarita ve yanında sunulan aperatifler ile Son de Cuba’nın Küba ritimleri
  • Cuma ve Cumartesi akşamları Ayşe Evrim ile Koray Ekin, Latin şarkıları, tangolar, chansonlar

Four Seasons Hotel Bosphorus yaz mevsimine hazır

Yasemin teras; Grace Brands’in zarif ve renkli sunumları ile çay saatlerinin vazgeçilmez buluşma mekanı olmaya devam ediyor. Yetenekli şefler tarafından hazırlanan yaratıcı menüsü, cezbeden tatlı seçenekleri ve Grace Brands’in şık sunumlarıyla zarif çay saatlerine ev sahipliği yapıyor.

OcakbaşıI; Geleneksel kebap, et seçenekleri ve meze çeşitleriyle ile  dikkat çekiyor. ocakbaşı, cumartesi ve pazar günleri canlı müzik eşliğinde aile kahvaltısı ile misafirlerini ağırlıyor.

Anason 34;  Yaratıcı mezelerin yanı sıra mevsime özgü balık çeşitleri, et ve tatlılarıyla yazın iddialı mekanı olmaya devam ediyor.