Harvest etkinliği başlıyor

Harvest etkinliği başlıyor

Harvest etkinliği başlıyor

Şehrin kalabalığından uzak, doğa ile iç içe gerçekleşecek birbirinden etkileyici konuşmaların, workshopların, gastronomik deneyimlerin, keşiflerin, performans sanatlarının ve müziğin buluşacağı Harvest Kaplankaya 13-17 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Six Senses Kaplankaya

Dünya çapında ünlü bütünsel wellness deneyimi ve seçkin mimarisi ile fark yaratan Six Senses Kaplankaya, Ege rüyasını sonbahar aylarında ve kışın yaşatmaya davet ediyor.  Harvest Kaplankaya, sonbaharda  bir yıllık bir aradan sonra Ege kıyılarına dönüyor. 13-17 Ekim tarihleri ​​arasında uluslararası üne sahip konuşmacılar, terapistler ve sanatçılara  Six Senses Kaplankaya bünyesinde ev sahipliği yapacak olan Harvest Kaplankaya, refah ve doğaya odaklanan serilerinin ardından, bu yıl insani bağları yeniden keşfetmek, önemli küresel sorunları düşünmek ve bireylerin potansiyelini tartışmak amacıyla gerçekleşecek. Birbirinden büyüleyici konuşmalar, workshoplar, gastronomik deneyimler, performans sanatları ve müzikle dolu dolu geçecek olan beş gün boyunca sektör liderlerinden, girişimcilerden ve aktivistlerden oluşan misafirler ağırlanacak.

Six Senses Kaplankaya

Hem küresel hem de bireysel düzeyde zihinsel ve bedensel iyileşmeyi hedefleyen Harvest etkinliğinde alanında dünyaca ünlü bir çok konuk Six Senses Kaplankaya’da buluşacak. Modern filozof, fütürist ve teknoloji uzmanı Jason Silva, Antropolog ve National Geographic kaşifi Wade Davis, farkındalık eğitmeni ve Innermap’in kurucusu Mitra Manesh, ve Şaman Dr. Alberto Villoldo gibi isimler konuşmacı olarak yer alırken, yeni bilgi ve uygulamaları misafirlerin hayatına entegre etmesine yardımcı olacak birbirinden deneyimli uygulamacılar da Harvest’da yerini alacak. Lisa de Narvaez’in Blisspoint Breathwork meditasyon tüyoları, Julien Paccaud’un Vücut Ekolojisi atölyesi, beden ve zihin arasındaki bağlantıları anlayarak sağlığa giden yolda katılımcılara rehberlik edecek.