Kahve Dünyası’dan bayram çikolatası

Kahve Dünyası’dan bayram çikolatası

Kahve Dünyası’dan bayram çikolatası

Kahve Dünyası bu bayramda da enfes çikolatalarıyla sizi bekliyor. Gaziantep’in boz fıstıklarıyla üretilen el yapımı Roche’tan enfes dolgusuyla lezzeti katlanan Lavi’ye, çikolata kaplı lokumdan her zevke uygun spesiyal çikolatalara kadar birçok seçenek Kahve Dünyası mağazaları ve www.kahvedunyasi.com’da sunuluyor.

Bu bayramı sevdiklerinden uzakta geçirecek ve onları ziyaret edemeyecek olanlar da, Kahve Dünyası online mağazasından verecekleri siparişlerle sevdiklerine tatlı bir sürpriz yapabilecek.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, paylaşmanın ve yardımlaşmanın içimizde uyandırdığı en güzel duyguların hatırlandığı bir bayramda daha enfes lezzetleriyle sizi bekliyor. Kahve Dünyası’nın farklı damak tatlarına ve bütçelere uygun çeşit çeşit çikolatalarının tadına doyum olmuyor. Kahve Dünyası, sevdiklerine hoş bir sürpriz yapmak isteyenler için de online olarak verilen tüm siparişleri istenilen adrese teslim ediyor.

Kahve Dünyası online mağazasında 100 TL ve üzeri siparişlerde 100 gram Türk kahvesi, 250 TL ve üzeri siparişlerde ise 250 gram Türk kahvesi hediye ediliyor.