Kış tatilinin sıcak adresi Kıbrıs Elexus Hotel

Kış tatilinin sıcak adresi Kıbrıs Elexus Hotel

Kış tatilinin sıcak adresi Kıbrıs Elexus Hotel

Kıbrıs’ın ayrıcalıklı tatil rotası Elexus Hotel, kusursuz hizmet anlayışı, birbirinden eşsiz lezzetleri, çocuklara sunulan özel eğlenceli alanları, konforlu odaları ve dingin bir atmosfere sahip Zoya SPA ile hayalini kurduğunuz kış tatilini doyasıya yaşatıyor.

Erken rezervasyonlarda avantajlı konaklama fiyatlarına ek olarak Elexus Hotel, çocuklu ailelere 0-13 yaş arası 2 çocuğa ücretsiz konaklama imkanı da sunuyor. Deluxe oda konaklamalarında bir üst oda kategorisine geçiş ayrıcalığı ise seyahat tutkunlarını cezbediyor.

Çocuklarda düşünüldü

Otel içerisinde çocuklara ayrılmış oyun odaları, çocuk kulübü, oyun bahçesi / alanı gibi ünitelerde üst düzeyde hijyen tedbirleri uygulanıyor. Otelin en eğlenceli atmosferi olan Alexis Mini Club’ta vakit geçirmek isteyen çocuklar, rezervasyon sistemiyle kabul edilerek, giriş esnasında ateş ölçümleri yapılıyor.

Ebeveynlerin içleri rahat bir şekilde çocuklarını emanet edeceği ortamda tekstil ürünleri günlük olarak değiştirilip 75-90 derecede yıkanıyor. Çocuklar için geniş açık hava alanında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak aktiviteler düzenleyen Elexus Hotel, keyifli anlara imza atıyor.